Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

04.12.2018 Новини про будівництво ЖК «Бестужівські сади-2»

Житловий комплекс «Бестужівські сади» — це проект європейського класу від надійного забудовника «Воробйови гори». Будівля розташовується в тихому районі, який називають старим центром — недалеко від Французького бульвару. Тут хороша транспортна розв’язка: трамваї, автобуси, маршрутки і відразу три станції метро (Київська, Академіка Барабашова і Захисників України).

Квартири в другому будинку житлового комплексу вже у продажу. Тим часом, будівельники наполегливо працюють над кладкою першого поверху в першій секції ЖК, а також вже закінчили перекриття четвертого поверху в другій секції і встигли приступити до кладки п’ятого.

04.12.2018 Новости о строительстве ЖК «Бестужевские сады-2»

Яскравий, сучасний будинок з утепленим фасадом матиме свою систему опалення та ОСББ — організацію, яка виконує функції ЖЕКу. В рамках послуги ОСББ в штат новобудови призначають приватних фахівців з ремонту інженерних систем: сантехніка, електрика і т.д.

Територія біля житлового комплексу «Бестужівські сади» — озеленена, упорядкована, освітлена, з лавочками, парковками і дитячими майданчиками.

Актуальна пропозиція від забудовника «Воробйови гори»: взяти участь в розіграші позашляховика Nissan Xtrail 2018! Шанс виграти є у кожного покупця! Детальніше читайте на офіційному сайті компанії-забудовника.

04.12.2018 Новости о строительстве ЖК «Бестужевские сады-2» 04.12.2018 Новости о строительстве ЖК «Бестужевские сады-2»