Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

21.01.2020 ЖК «Бестужевські сади». Новини про будівельний процес

Сучасний житловий комплекс з яскравим і стильним фасадом «Бестужівські сади» будується в Московському районі Харкова за адресою: вул. Бестужева, 11. 7-ми поверховий новобуд складається із затишних однорівневих і дворівневих смарт-квартир.

Від забудовника «Воробйові гори» на сьогодні є такі новини: процес монтажу другого ліфта вже розпочато. Будівельники закінчили монтаж вхідних дверей у квартири. Що стосується прибудинкової території, там завершено кладку плитки у дворі, а також незабаром викладуть плитку в мангальной зоні.

Спеціалізовані бригади нашої компанії продовжують чистове оздоблення в квартирах: штукатурять стіни, готують їх під поклейку шпалер, роблять стяжку підлоги.

Ті клієнти, які замовили ремонт від забудовника, економлять не тільки гроші, але і час. До моменту здачі будинку в експлуатацію студії вже будуть готові до заселення нових мешканців. Також у виграші від такого варіанту інвестори. Вкладаючи в ліквідну нерухомість на ранніх стадіях будівництва і заощаджуючи на ремонті, вони почнуть отримувати прибуток набагато раніше. Термін окупності при цьому буде мінімальним.

Житловий комплекс «Бестужевські сади» розташований у вдалому місці, тому неодмінно буде приваблювати орендарів. У декількох хвилинах ходьби великий торгово-розважальний центр «Французький бульвар», де є безліч магазинів, кафе, кінотеатр. В окрузі школи, дитячі садки, поліклініка — все, що потрібно для життя. Також недалеко розташовані місця для відпочинку на природі: сквер ім. Академіка Павлова і Журавлівський гідропарк. 

Ще одна перевага смарт-квартир у комплексі — доступна ціна і низькі витрати на комунальні послуги. Енергозберігаючі технології утеплення фасаду, дозволяють мінімізувати витрати в опалювальний сезон.

ЖК «Бестужевські сади» відповідає всім європейським стандартам якості.

Детальніше про планування і наявності вільних квартир можна дізнатися в нашому відділі продажу.