Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

22.02.2019 Станьте власником європейського житла від компанії — забудовника «Воробйови гори» в ЖК «Бестужівські сади — 2»!

На поточному етапі будівництва ЖК «Бестужівські сади-2» проводяться роботи по зведенню цегляних каркасів майбутніх квартир. Будинок двосекційний, але роботи ведуться поступально і планомірно в обох секціях. Перша секція житлового комплексу вибудувана до п’ятого поверху. Тут завершили стельове перекриття бетонними блоками. Зараз ведуться підготовчі роботи по заливці підлогового покриття. Паралельно з цим, у другій частині будинку кладуть цегляні стіни на третьому поверсі.

При будівництві даного житлового комплексу використовуються сучасні технології, якісні матеріали та задіяні професійні співробітники. Тому вся нерухомість від нашої компанії є житлом європейського класу не тільки за якістю будівництва, але і послуг, що надаються. Будинок знаходиться по вулиці Бестужева — це тихий район з безліччю привілеїв. У крокової доступності розташований ТРЦ «Французький бульвар», соціальні об’єкти, зручна транспортна розв’язка наземного і підземного транспорту.

Ми пропонуємо майбутнім власникам різноманітність квартир, справедливі ціни на квартири. І не забувайте, що акція з розіграшем Nissan X-trail добігає кінця і розіграш відбудеться вже 16.03.2019! Вся детальна інформація на нашому офіційному сайті!

Станьте владельцем европейского жилья от компании - застройщика “Воробьевы горы” в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Станьте владельцем европейского жилья от компании - застройщика “Воробьевы горы” в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Станьте владельцем европейского жилья от компании - застройщика “Воробьевы горы” в ЖК “Бестужевские сады - 2”!