Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

11.02.2020 Актуальна інформація про будівництво комплексу «Бестужевські сади-2»

ЖК «Бестужевські сади-2» будується поблизу відомого ТРЦ «Французький бульвар» в 10 хвилинах ходи до станції метро Захисників України. Зараз 7-ми поверховий новобуд знаходиться на завершальних стадіях будівництва.

На даному етапі ведуться роботи з налагодження першого з двух ліфтів. Також фахівці готують шахту для другого ліфта. У коридорі на сьомому та восьмому поверхах монтують плити на стелі. Триває процес внутрішнього оздоблення в квартирах. Завдяки роботі декількох спеціалізованих бригад, а саме: плиточники, шпаклівники, сантехніки, електрики та іншим фахівцям ремонт від забудовника робиться набагато швидше, тому що роботи починаються ще під час будівництва. На момент введення будинку в  експлуатацію мешканці, котрі замовили ремонт від компанії-забудовника — отримають готову для життя студію

У нашому відділі продажу є величезний вибір матеріалів  для ремонту. Наші менеджери з радістю проконсультують Вас з усіх питань, прорахують вартість ремонту і візуалізують Вашу квартиру з ремонтом з готовим ремонтом на екрані у відділі продажу.

ЖК «Бестужевські сади» буде обслуговуватися ОСББ. У штаті є свої співробітники, які стежать за чистотою в під’їздах і на території, а також оперативно усувають можливі несправності.

Про всі подробиці, що стосуються новобудови, планування квартир, а також додаткові послуги компанії-забудовника «Воробйові гори» Ви можете дізнатися на нашому сайті або у відділі продажу.  

Переваги житлового комплексу «Бестужівські Сади» Переваги житлового комплексу «Бестужівські Сади» Переваги житлового комплексу «Бестужівські Сади» Переваги житлового комплексу «Бестужівські Сади» Переваги житлового комплексу «Бестужівські Сади» Переваги житлового комплексу «Бестужівські Сади»