Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

31.05.2019 Актуальні новини про ЖК «Бестужівські сади»

Яскравий новобуд «Бестужівські сади» від відомого забудовника «Воробйови гори» зводиться по вулиці Бестужева біля ТРЦ «Французький бульвар». Компанія застосовує тільки передові технології, щоб майбутні мешканці почувалися затишно не тільки в своїх квартирах, а й за їх межами.
Зараз в першій секції закінчується процес кладки зовнішніх стін на 6-му поверсі. Санвузли вже зроблені до 2-го поверху, а внутрішні перегородки — до 5-го включно. Є прогрес по роботах над внутрішніми комунікаціями: сантехніки закінчили монтаж стояків каналізації та водопроводу до 6-го поверху.
У другій секції на 7-му поверсі будівельники знімають опалубку.
У будинку представлено житло європейського формату, де головний принцип — раціональне використання простору. Затишні студії площею від 19 до 25 м з продуманим плануванням дозволяють функціонально розташувати всі необхідні зони. При цьому квартира буде залишатися світлою і просторою.
Такі гостинки користуються популярністю серед інвесторів. Вони припускають мінімум вкладень і максимум вигоди. Купуючи студію на етапі будівництва, Ви можете отримати високий прибуток від її перепродажу після введення об’єкта в експлуатацію.
Також квартири часто набувають для здачі в оренду. В цьому випадку можна розраховувати на чистий дохід до 16% річних в доларі. Керуюча компанія позбавить Вас від усіх турбот про пошук орендарів і буде оперативно вирішувати побутові питання.
Нагадаємо про грандіозної акції, яку проводить компанія «Воробйови гори». Перші 200 покупців нерухомості в споруджуваних об’єктах (ЖК «Воробйови Гори на Полях», ЖК «Бестужівські сади» або ЖК «Воробйови гори-8») стануть учасниками розіграшу. За його результатами будуть обрані 5 переможців, які отримають унікальні призи: компенсацію коштів від купленої квартири в розмірі від 10% до 100% її вартості.

Актуальні новини про ЖК «Бестужівські сади» Актуальні новини про ЖК «Бестужівські сади» Актуальні новини про ЖК «Бестужівські сади»

Актуальні новини про ЖК «Бестужівські сади»