Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 14.05.2020

Просмотров:

Бюджетні квартири в Харкові – ЖК «Бестужівські Сади»

Недороге житло може бути комфортним. Не вірите – переконайтеся самі, подивившись планування доступних квартир в житловому комплексі «Бестужівські Сади».

Яскраву сучасну будівлю з подвійним утепленим фасадом в районі старого центру Харкова і в пішої доступності від торгово-розважального центру «Французький Бульвар» будує відомий харківський забудовник «Воробйови Гори». У ЖК представлений великий вибір квартир з житловою площею від 11,3 до 41,2 квадратних метрів.

Стандартні малогабаритні однокімнатні квартири

«Воробйови Гори» одними з перших в Харкові стали пропонувати комфортні смарт-квартири малої площі. У ЖК «Бестужівські Сади» вони теж представлені. В такому житлі є все необхідне:

  • житлова зона;
  • кухня;
  • ізольований санвузол.

Простір використовується максимально раціонально і організовано таким чином, що кількість квадратних метрів зменшено без шкоди комфорту.

Бюджетні квартири в Харкові – ЖК «Бестужівські Сади»

Повноформатні однушки і двушки

Для тих, хто шукає повноформатну житлоплощу, в ЖК «Бестужівські Сади» теж є варіанти. Це просторі однушки і двушки зі студійним плануванням за європейським форматом.

Важливо! Студії з’явилися і швидко набули популярності на Заході. В такому житлі житлова і кухонна зона суміщені і окремим приміщенням представлений тільки санвузол.

Завдяки поєднанню кухні і вітальні в студії відсутні довгі коридори і мертві кути. Крім того, кількість квадратних метрів зменшується за рахунок відсутності внутрішніх перегородок. При цьому простір сприймається навпаки більше – оскільки воно відкрите і світле.

Однокімнатні студії представляють собою прямокутне приміщення, яке можна обставляти як завгодно. Тут часто організовують відразу кілька зон, виділяючи їх за допомогою умеблювання, дизайну або архітектурних споруд. Наприклад, спальню огороджують ширмами або ставлять ліжко на спеціальний подіум.

Двокімнатні студії мають дві кімнати:

  • окрему кімнату, а
  • вітальню, поєднану з кухнею.

В таких квартирах встановлено суміщений ізольований санвузол, є балкон.

Бюджетні квартири в Харкові – ЖК «Бестужівські Сади»

Унікальні дворівневі планування

Особливий інтерес представляють дворівневі квартири. Вони недорогі за рахунок економії квадратних метрів (приміщення будується не вшир, а вгору) і при цьому дуже комфортабельні. Розмежування житлової площі на рівні дозволяє ізолювати частину приміщення, наприклад, для відпочинку (спальня) або роботи (робоче місце).

У житловому комплексі «Бестужівські Сади» є кілька варіантів планувань квартир з двома рівнями. У кожному з них передбачено власний суміщений санвузол і кухня (на першому поверсі). Другий поверх мешканці можуть облаштувати на свій розсуд.

Дізнатися більше про планування, а також подивитися, як виглядають готові квартири в реальності і на фото можна зв’язавшись з менеджерами компанії. Всі контакти є на сайті.