Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 12.06.2020

Просмотров:

Чи правда, що двокімнатні квартири найвигідніші для проживання.

Питання покупки нерухомості — відповідальний захід, оскільки ця покупка не на один рік. Квартира, на сьогоднішній день, є гарантом заощадження сімейних накопичень, а також перспективним інвестуванням в майбутнє. Тому до вибору підходящої нерухомості варто підходити виважено і оцінювати перспективу.

З чого починається вибір?

Першочергове завдання — визначити функціональне навантаження на майбутню нерухомість. Це означає — проаналізуйте які завдання покладаються на квартиру. Наприклад, сім’я з двох чоловік, які постійно працюють і квартира служить місцем відпочинку. При такому варіанті, для комфортного життя, досить кухні з вітальнею і спальні для відпочинку. Якщо ж сім’я складається з трьох чоловік і більше, тоді зон буде вимагатися більше.

Наступний приклад відноситься до господині дому. Якщо сім’я любить збиратися за великим столом, при цьому на кухні постійно щось готується, тоді доцільніше зробити акцент на двох окремих кімнатах. Одна виступає в ролі вітальні, а друга зоною відпочинку.

Як визначити потребу в кількості кімнат?

Тут для кожної сім’ї свій підхід, але принципи одні: Квартира повинна розподілятися на громадські та особисті зони. Тобто, гості, які потрапляють в квартиру, не повинні бачити зону особистого простору. Це спальня, дитяча або робочий кабінет.

Таким чином, відкриваючи вхідні двері, для відвідувачів залишається доступною гостьова, їдальня або зал. Тоді як спальня залишається закритою. Це оптимальний варіант, з точки зору особистого комфорту мешканців. До того ж, нормативами Житлового Кодексу України встановлено, що для одного члена сім’ї призначається 13,56 квадратних метрів житлового простору. До них приплюсовуються кухня, коридор, ванна.

Чи правда, що двокімнатні квартири найвигідніші для проживання.

Чому планування двокімнатних квартир вважаються оптимальними?

Людина, яка проводить на роботі вісім і більше годин, більш схильні до зовнішніх подразників. Тому, психологи рекомендують, не наражати на психіку ще більшого впливу в апартаментах без особистих зон. Як би затишно і комфортно не було в просторій «загальній» студії, але настає потреба побути наодинці з собою.

Планування «двушок» завжди розділені на суспільний і приватний простір. Це зручно, особливо коли у різних членів сім’ї, різні біологічні ритми. Хтось рано прокидається, ставить чайник, вмивається — не доставляючи незручностей сплячим.

Теж стосується кухонного простору. Одні господині вважають за краще знаходитися на виду, коли займаються приготуванням їжі, обговорювати з родиною побутові питання. А інші, навпаки, зайняті процесом тому не люблять, коли їм заважають. Отже, планування з окремою кухнею або суміщеної вітальні — варіант спірний. А також наявність запахів з кухні радує не всіх.

Економія простору.

Житлові приміщення, невеликої кубатури, сконструйовані так, що нерухомість врятована від тупикових, «сліпих» зон. Тобто, двокімнатні квартири врятовані від довгого коридору, за який платяться гроші при покупці. Великі трьохкімнатні з невдалим плануванням, де коридор спроектований як довга труба з дверима — це не раціональний варіант.

Двушки, навпаки, оснащені квадратною або прямокутною кімнатою передпокою невеликої площі. Таке планування комфортніше і покупець не переплачує за метри, якими не користується в повному обсязі.

Чи правда, що двокімнатні квартири найвигідніші для проживання.

Перспектива.

Навіть якщо власники не планують нічого змінювати в найближчому майбутньому, то в далекій перспективі, ситуація може змінитися. Наприклад, з появою дитини або літнього родича, або племінника студента з передмістя. Тому тулитися в однокімнатній — сумна перспектива.

Інший аспект — ліквідність. Тут варто задуматися про те, що продати трикімнатну нерухомість складніше, значить доведеться знижувати вартість. Чого не скажеш про двушку. Це вид нерухомості, який завжди користується популярністю, затребуваний, ліквідний.