Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 10.02.2020

Просмотров:

Чи варто інвестувати в квартири без ремонту.

Новий будинок, нова квартира, нове життя! З цього гасла деякі інвестори купують нерухомість, а ось з обробкою або без — питання залишається відкритим. Хтось впевнений в здорожченні такої послуги, як обробка від забудовника, а дехто впевнений, що якість буде нижче. Давайте з’ясуємо так це, насправді.

Побоювання інвесторів.

  • Ціна.

Деякі вкладники перед тим, як зробити покупку нерухомості «без умов», вважають, що така квартира оцінюється дешевше. А всякого роду переробки, значно здорожчують стартову вартість. Це не зовсім так.

Витрати на будівельні та оздоблювальні роботи, покупка будматеріалів, складання дизайн-проекту — це коштує в рази дорожче, якщо робити самостійно. Послуга від забудовника значно спростить життя інвестору, оскільки будівельники володіють:

  • Будівельним матеріалом за оптовими цінами, що дозволить знизити вартість послуги.
  • Необхідним досвідом, тому що проводяться такі роботи досить часто.
  • Обмеженим часом, адже в будинку кілька таких же інвесторів. Тому розтягувати строки, що буде погрожувати репутації, невигідно.
  • Якістю. Адже після обробки, власник приймає виконані роботи, підписуючи акт прийому-передачі.

Практично, будь-яке поліпшення в нерухомості від забудовника, супроводжується дизайнерським проектом. Адже прохання власника формуються і створюється проект. Це означає, що продумуються основні аспекти з розстановкою меблів, розміщенням електроприладів, сантехніки, іншого.

Чи варто інвестувати в квартири без ремонту.
  • Час.

Побоювання, що капремонт займе багато часу, також безпідставні. Навпаки, замовивши таку послугу, власник одразу заїде в готову, для життя, квартиру. Інакше, самостійними силами, поліпшення простору затягнеться надовго. Адже пошук сумлінних робітників — процес затяжний.

Види обробки.

Заходячи в інвестицію новобудови, враховуйте ту обставину, що внутрішнє облаштування не виконано. Деякі девелопери організовують чорнову обробку. Це означає, що приміщення буде оформлено під чистові роботи.

  • Заховають або замінять комунікаційні системи.
  • Вирівняють підлоги, стіни, стелі.
  • Замінять вікна, двері, розетки, вимикачі.

А ось замовляти чистову обробку у девелопера чи ні, власник вирішує самостійно. Перероблення інтер’єру, для поліпшення обстановки, власними силами або за допомогою професіоналів. Тут варто звернути увагу на цілі, під які купується нерухомість.

Для себе. Тут економія не найраціональніше рішення. Адже бачити кожен день похибки обробки — не найкраща перспектива.

Для оренди. Така перспектива цілком має на увазі економічні роботи, оскільки орендар зверне увагу на чистоту, а не на дорожчу вартість.

Вкладаючи грошовий актив в нерухомість без ремонту, враховуйте той фактор, що вона буде, на старті, дешевше. Але в підсумку обійдеться дорожче.

Чи варто інвестувати в квартири без ремонту.

Інвестиція вторинного ринку.

У цій категорії, нерухомість без комфортних умов — ситуація виняткова. Тут можливий варіант повної або часткової переробки. В цьому випадку, квартира в якій відсутні комфортні умови для життя, оцінюється дешевше. І це на руку інвесторові. Оскільки виконати капремонт тут, іноді, обходиться дешевше.

Ці умови дозволяють інвестору отримати дохід на перепродажі. Тобто, вкласти мінімальний актив в таку квартиру. Додати незначні витрати на косметичну обробку, а після продати дорожче.

Така модель виграшна при оптимальних витратах. Тут не ставиться мета вкластися в дорогу переробку, щоб сильно не завищувати ціну, а тримати її на рівні ринкової.

Підсумкове рішення цього питання залежить ще від ситуації інвестора. Якщо інвестиційний портфель залежить від старої квартири, тоді вкладника підтискають терміни. Оскільки є потреба відразу вселиться, не чекаючи завершення переробки.

Але якщо інвестор володіє засобами заздалегідь, тоді більш вигідною пропозицією стає покупка без обробки. І подальші роботи проводяться не поспішаючи, раціонально підбираючи матеріали, робочу силу або проводиться все самостійно.