Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 25.10.2020

Просмотров:

Чи варто інвестувати в нерухомість восени

Ринок житлової нерухомості останні десять років тримає звання найнадійнішого ринку інвестицій. Житло затребуване завжди: навіть під час кризи людям потрібно, де жити.

З 2014 ціни на квартири впали, що дозволило інвесторам вкладатися менше. При цьому з 2018 ринок став активно розвиватися, і в 2019-2020 прогнозується та ж тенденція. Це означає, зараз інвестувати саме час: в перспективі зростання цін підвищить прибутковість вкладень в кілька разів.

Від чого залежить коливання цін на ринку

Середня вартість на ринку залежить від типу житлоплощі і від сезону. З двох видів – первинної та вторинної нерухомості – в первинну, тобто новобудови, вкладатися вигідніше. Це відбувається за рахунок можливості вкластися в будівництво до здачі будинку в експлуатацію. Інвестиції становлять до 50% від середньоринкової вартості без зменшення безпосередньо прибутковості.

Сезонні коливання на ринку показують, що з початком осені пропозиції на ринку стають більш вигідними, а кількість угод зростає. Це відбувається з кількох причин.

Чи варто інвестувати в нерухомість восени

Повернення в робочий ритм

В Україні клімат такий, що з початком травня і до кінця серпня більшість людей в режимі відпусток. У вересні всі вони повертаються в робочий ритм, тому і ринок нерухомості теж активізується. Забудовники це розуміють і пропонують покупцям вигідні пропозиції:

 

  • у вересні влаштовують розпродажі в честь закінчення сезону;

 

  • в жовтні-листопаді роблять знижки в честь Чорної П’ятниці;
  • ближче до кінця листопада починають готуватися до Нового Року та заздалегідь радують клієнтів подарунками.

Нерідко також восени підводять підсумки літніх акцій та розіграшів. А на початку осені цілком можна встигнути взяти в них участь.

Все це дозволяє увійти початківцям інвестором на ринок з мінімальними вкладеннями, але стабільним гарантованим доходом.

Початок і кінець будівництва

Багато проектів починають забудовувати восени, оскільки вересня нерідко асоціюється у людей з новими починаннями. У той же час, багато проектів закінчують будувати теж восени – оскільки кінець осені це майже кінець року.

В обох випадках ціни на квартири в проектах знижують:

 

  • на етапі закладки фундаменту вартість за квадратний метр встановлюється на 30-50% нижче середньоринкової;

 

  • на квартири, що залишилися в будинку перед здачею його в експлуатацію (велика частина розкуповується на ранніх етапах) можуть робити знижки.

Важливо! Відразу після здачі будинку, ціна за квадратний метр підвищується, так що рекомендується вкладатися коли будівля ще забудовують.

Чи варто інвестувати в нерухомість восени

Переваги інвестицій в нерухомість восени

Осінь для квартирного інвестора – найприбутковіший час. У вересні-жовтні починається навчальний рік, тому в цей час житло починають шукати іногородні студенти і молоді фахівці (колишні випускники, які влітку виселяються з гуртожитків). Тому, якщо будинок, в який ви інвестуєте, здається вже восени або вже зданий, поспішіть вкластися в нього заздалегідь.

При співпраці з компанією, що управляє, орендар нової житлоплощі буде знайдений відразу і зможе заселитися як тільки будинок буде зданий. Крім цього, керуюча компанія сама займеться всіма питаннями здачі в оренду. Інвестору, в свою чергу, гарантується пасивний дохід, розмір якого прописується в договорі з компанією.

При співпраці з забудовником «Воробйови Гори», який займається будівництвом проектом «Бестужівські Сади», він становить 16% річних в доларах.При цьому:

  • надається можливість стежити за підписанням договору з орендарем онлайн;
  • при необхідності відразу після укладення договору виплачується річний аванс доходу від вкладень.

Дізнатися більше умов співпраці можна у відділі продажів «Воробйови Гори».