Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 16.04.2021

Просмотров:

ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ НОВУ КВАРТИРУ З ОЗДОБЛЕННЯМ?

При пошуку житла перед покупцем стоїть вибір: купити квартиру з оздобленням або без. Для одних аргументи очевидні, а для інших це питання відкрите і актуальне.

На вторинному ринку виділяють три види оздоблення:

  • «під ремонт»;
  • жилий стан (у різних модифікаціях);
  • капітальне.

Квартири в новобудові продаються як з чорновим, так і з чистовим оздобленням. При оформленні покупки навіть на початковому етапі будівництва менеджери відділу продажу відразу цікавляться, який варіант обирає покупець.

У нових будинках ремонт виконують бригади забудовника, тому якщо Ви бачите в оголошенні про продаж готового житла в зданому об’єкті, то швидше за все там працювали співробітники будівельної компанії.

Про те, в чому переваги і недоліки покупки квартири з ремонтом в обох типах нерухомості, поговоримо в цій статті.

ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ НОВУ КВАРТИРУ З ОЗДОБЛЕННЯМ?

Вторинний ринок

Вибір будь-якого варіанту оздоблення у вторинному житлі — це свого роду квест. І ось чому.

Якщо мова йде про квартиру без ремонту, то розрахувати загальну вартість проблематично. Плюс Ви не знаєте, скільки часу і коштів займе демонтаж старих матеріалів.

Під час перегляду покупці не відразу розуміють, чи доведеться в майбутньому переносити або зносити стіни. А, як відомо, в старих будинках це додаткова частина витрат, плюс зробити це не завжди можливо.

Таким чином, часто трапляється, що прорахована заздалегідь у кошторисі сума значно збільшується.

Житловий стан вибирають покупці, обмежені в коштах. Часто при цьому планується зробити невеликий апгрейд, щоб потім збирати гроші на капітальний ремонт. Але, як показує практика, таке «міні-оздоблення» — не зовсім вдала ідея. Один процес невблаганно тягне за собою другий-третій, і обмежитися, припустимо, тільки заміною вікон не вдасться. По ланцюжку підуть укоси, потім стіни, стеля і т.д.

Капітальний ремонт — вибір, звичайно, гарний, але тут є нюанси:

  • оздоблення виконувалося під смак і потреби колишнього господаря;
  • меблі з попередньої квартири часом не вписується в новий інтер’єр;
  • Ви не знаєте напевно, наскільки якісно зроблені комунікації (електропроводка, сантехніка), які можуть підвести в будь-який момент і зіпсувати ремонт.

З мінусів також виділяють ціну. Вартість двох аналогічних квартир (з або без оздоблення) відрізняється часом у два рази.

Перевага покупки житла з ремонтом: можливість заселитися і жити в комфорті відразу ж.

ЧИ ВАРТО КУПУВАТИ НОВУ КВАРТИРУ З ОЗДОБЛЕННЯМ?

Новобудови   

В новому будинку практично кожній будівельної компанії можна замовити і купити квартиру з оздобленням.

У цьому випадку покупець отримує ряд переваг:

  • економія часу (процес починається ще під час будівництва, тому до моменту здачі комплексу квартира вже готова);
  • в пошуках матеріалів не потрібно їздити по місту: широкий вибір  представлений на стендах і в каталогах у компанії;
  • у забудовника є оптові постачальники матеріалів, тому відпускні ціни частіше нижче ринкових;
  • компанія береже репутацію, надаючи гарантію на послуги, а в разі виявлення прихованих дефектів усуває їх.

Ремонт від забудовника вибирають ті, хто купує квартиру під здачу. Тоді бригади радять підбирати недорогі, але зносостійкі матеріали.

Якщо Ви купуєте житло для себе, то навряд чи в цьому випадку отримаєте ексклюзивний дизайнерський інтер’єр (хоча така послуга часом також передбачена). Але зате процес заселення прискориться.

До речі, якщо говорити про дороге оздоблення, фахівці якраз таки не радять робити його відразу після введення будинку в експлуатацію. В процесі експлуатації фундамент і палі новобудови підлаштовуються під вагу перекриттів, мешканців, меблів тощо. Процес усадки будинку триває від двох до шести років. Якщо раптом за цей час стіни, підлога або стеля трохи зрушаться, недорогі матеріали буде не так шкода.

Замовивши ремонт від забудовника, Ви заощадите час і гроші. А потім, за бажанням, через 5-10 років зробите авторське оздоблення на свій смак.