Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 19.06.2020

Просмотров:

Чи варто переплачувати за квартири з сучасним ремонтом.

Тенденція попиту на квартири з обробкою, в порівнянні з попередніми роками, збільшилася до 25%. Це обумовлено не тільки естетичними потребами покупців, а й життєвими умовами. У більшості випадків, покупець прагне відразу в’їхати в нову квартиру, не чекаючи закінчення робіт по внутрішній обробці.

Така статистика актуальна для нерухомості в сегменті «економ-класу», оскільки споживач обмежений у коштах і часу. На сьогоднішній день, покупець нерухомості, вкладає грошовий ресурс для заощадження і можливого зростання активів. Тому розглядається варіант подальшої здачі квартири в оренду. Для успішної реалізації таких цілей забудовники пропонують нерухомість з чистовою обробкою, щоб скоротити час заселення.

Але, навіть в такій не складній схемі, знаходяться «підводні камені». Які виникають проблеми і можливий розмір витрат — давайте розглянемо.

Для детального аналізу цього питання експерти радять визначити наступні завдання:

 

  • Визначте цільове навантаження об’єкта нерухомості.

 

Це необхідно для подальших рішень, щодо матеріалів, меблів, термінів робіт, іншого. Сума витрат буде залежати від мети, поставленої перед майбутньою покупкою. Наприклад, якщо житло купується для здачі в оренду, тоді немає потреби в дорогих матеріалах і віддається перевага квартирі з косметичним ремонтом.

Чи варто переплачувати за квартири з сучасним ремонтом.

 

  • Оцініть перспективу.

 

Тут враховується перспектива росту сім’ї. Якщо, в найближчому майбутньому, заплановані діти, тоді є сенс переплатити за хорошу обробку. Такий варіант прослужить набагато довше і позбавить від потреби виправляти огріхи. Але коли житло купується, наприклад, для літніх батьків, то їм не потрібні модні, складні технології.

Квартира з обробкою на вторинному ринку.

Вторинний ринок нерухомості — це загадкова «країна», в якій кожен власник встановлює свої порядки. Тут ціноутворення підкріплено особистими бажаннями, а не реальним станом справ. Квартира з дорогим ремонтом на вторинному ринку, буде коштувати на порядок дорожче, ніж в цьому ж будинку без нього.

При такому положенні справ, експерти радять не поспішати купувати. Об’єкт в старому житловому фонді, навіть з модним ремонтом, має ряд мінусів:

  • застарілі комунікаційні та інженерні системи;
  • слабку електропроводку;
  • відсутність порядку в під’їздах, прибудинкової території;
  • неякісне виконання ЖЕКом, своїх зобов’язань.

І це далеко не всі недоліки, з якими доведеться зіткнутися. Сюди також відносять особисті переваги покупця. Адже вгадати з обробкою, щоб вона сподобалася і за неї готові були заплатити — справа не завжди виграшна. Навіть «ідеальний» інтер’єр вимагає переробок адаптованих під переваги нового власника.

Чи варто переплачувати за квартири з сучасним ремонтом.

Нерухомість з обробкою на первинному ринку.

30% девелоперів на ринку нерухомості Харкова, пропонують покупцям квартири з чистовою обробкою. Це обумовлено попитом, що збільшується серед інвесторів. Цілі, які переслідуються майбутнім власником — різні. Для здачі в оренду, для сім’ї, на перспективу, для перепродажу, інше.

Тут однозначного рішення теж немає, оскільки ситуації розглядаються в окремому порядку:

  • Економ-сегмент — тут користується попитом обробка від забудовника. Оскільки на перший план виходить вигода набувача.
  • Бізнес-клас — в цьому сегменті сучасний ремонт користується попитом, оскільки покупець не має часу, але має кошти.
  • Елітна нерухомість — спірний сегмент. Це обумовлено смаком і перевагами покупця, які прагнуть оформити інтер’єр за останнім словом моди.

Поняття «сучасний ремонт» — не є однозначним, оскільки не можна визначити точний зміст цього визначення. Для одних це дорогі оздоблювальні матеріали, для інших — повне перепланування квартири, для третіх — заміна інженерних систем і установка нових технологій.

Головне визначення цьому поняттю — грамотний дизайн-проект і його якісне втілення. Це база, за яку варто переплатити, а від решти можна з легкістю відмовитися!