Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 22.08.2019

Просмотров:

Чи зручний інтер’єр кухні з барною стійкою?

Сьогодні функціональним призначенням кухні залишається приготування їжі, а для сімейних вечерь, зустрічей з друзями, призначена вітальня. Тому, для кухонної зони відводять невеликий простір в квартирі, приділяючи більшу частину приміщення під гостьову зону. Але що робити, якщо потрібно швидко перекусити перед роботою? Чи не накривати ж банкетний стіл у вітальні? Давайте розбиратися.

  • Ідеальне місце для легких і швидких перекусів

Якщо Ви живете один або Ви молода сім’я з двох чоловік, то неспішний процес прийому їжі відбувається ввечері або за сніданком. І то, як правило, сніданок проходить за легкими стравами, а то і зовсім за чашкою кави з бутербродом. Відмінним рішенням тут стане барна стійка. Це таке об’єднує засіб між кухонною робочою зоною і місцем для їжі. Сидячи за барною стійкою, легко стежити або контролювати приготування їжі.В цьому випадку, зручно переглядати новинну стрічку, сидячи за стійкою з кавою, в очікуванні сніданку.

Чи зручний інтер'єр кухні з барною стійкою?
  • Мобільний місце для приготування

Це варіант зі стільницею, яка має рухливі кріплення. Тобто, робоча поверхня закрита, а в момент приготування вона зміщується в бік. Такий варіант досить зручний для невеликих квартир, щоб економити вільний простір, коли Ви не готуєте.
Ще зручно працює такий варіант, коли необхідно приховати кухонну плиту, або раковину — висувна стільниця справляється з цим чудово.

  • Місце для фуршетних вечірок

Коли Ви приймаєте гостей, то завжди постає питання розміщення частувань, стільців, іншого. Але великі застілля з безліччю страв залишаються в минулому. Зараз актуальніше легкі закуски, нескладні страви і невимушене спілкування. І тут на виручку прийде барна стійка. Тут можна розмістити закуски, фрукти і навіть бар з напоями. Неонова підсвітка додасть клубного акценту, веселого настрою.

  • Повноцінне обіднє місце.

Така функція стане чудовим рішенням для власників малогабаритного житла. Тут, в умовах економії квадратних метрів, барна стійка вирішує питання розміщення обіднього столу. Як правило, стіл на кухні займає надто багато місця, а такий варіант спокійно розміщує трьох — чотирьох чоловік без особливого збитку для простору. Це рішення дозволяє раціонально використовувати кожен метр квартири.

Чи зручний інтер'єр кухні з барною стійкою?
  • Який об’єднує роздільник.

Барна стійка є розмежувачем двох просторів: кухні і вітальні. Але її поява в житлових приміщеннях відносять до кінця XVIII століття, коли американські бари почали набирати популярність. Їх «фішкою» стало відкрите взаємодія бармена з клієнтом. Тобто, в процесі відпочинку, відвідувач бачить, а іноді, бере участь в самому процесі створення коктейлю. Таке об’єднання припало до смаку всьому світу, адже спостерігати за процесом одне задоволення.
Таким чином, дизайнери інтер’єрів вирішили впровадити цю ж тактику в квартири, об’єднавши приготування їжі і приємну бесіду з гостями.
Незмінним атрибутом до барної стійки ставляться високі стільці. Їх можна вибрати зі спинкою або без, м’які або жорсткі, круглі або квадратні — варіантів безліч. Причому вони компактні і не вимагають багато місця.
Деякі власники влаштовують тут міні — бар або винну нішу. Тоді цей, запозичений у барів елемент, можна використовувати за призначенням — проводити час в колі друзів за келихом улюбленого вина.