Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 15.04.2020

Просмотров:

Чим компанія, яка будує ЖК «Бестужівські Сади» краще за інших забудовників?

Житловий комплекс «Бестужівські Сади» – це яскрава сучасна новобудова в районі Французького бульвару. Цей район називають старим центром Харкова, він красивий, мальовничий і комфортний. Тут все поруч:

 • супермаркети;
 • розважальні заклади;
 • зупинки громадського транспорту;
 • держустанови (школи, садочки, лікарні).

Забудовою нового житлового будинку займається відома харківська компанія «Воробйови Гори». Вона на ринку вже 9 років і за цей час встигла успішно здати в експлуатацію 10 будинків. Чим ще вигідно відрізняється забудовник ЖК «Бестужівські Сади»?

Перший в Харкові став пропонувати квартири з європейськими плануваннями

Поки інші думають, «Воробйови Гори» – роблять: квартири-студії без внутрішніх перегородок між кухнею та вітальні вперше з’явилися саме в ЖК від забудовника. Студійні планування, такі популярні в Європі та Америці, максимально комфортні:

 • раціонально використовують простір;
 • не мають мертвих кутів і довгих коридорів;
 • впускають багато світла.

Важливо! Купити квартиру-студію вигідно – адже без внутрішніх простінків зменшується кількість квадратних метрів, а значить і ціна. І все це без шкоди комфорту!

Чим компанія, яка будує ЖК «Бестужівські Сади» краще за інших забудовників?

Думає не тільки про мешканців, а й про інвесторів в житло

Квартири в новобудовах купують як для себе, так і для здачі в оренду. Компанія-забудовник «Воробйови Гори», яка відповідальна за проект «Бестужівські Сади», піклується про всіх покупців, тому пропонує хороші умови співпраці інвесторам:

 • виступає в якості керуючої компанії і сама шукає, підписує договір і заселяє орендаря;
 • забезпечує підтримку квартиронаймачу в цілодобовому режимі;
 • стежить за станом житлоплощі, регулярно висилає звіти у форматі фото і відео.

При цьому гарантується дохід від вкладень 16% річних в доларах! Прибуток прописується в договорі і компанія навіть згодна виплатити річний аванс відразу після його підписання.

Постійно покращує пропоновані умови

Забудовник «Воробйови Гори» вважає, що підтримувати контакт з клієнтами дуже важливо. Тому компанія регулярно проводить прямі ефіри в соціальних мережах, оповіщає про етапи забудови комплексу «Бестужівські Сади» та інших проектів і відповідає на питання на сайті. Крім того, забудовник збирає відгуки мешканців вже зданих комплексів.

Все це допомагає орієнтуватися у вимогах покупців і пропонувати для них кращі умови. Тому ЖК «Бестужівські Сади» – це не тільки якісна сучасна новобудова, але:

 • упорядкована територія, озеленена та охороною;
 • асфальтовані доріжки та зручний під’їзд до будинку;
 • дитячі ігрові майданчики прямо у дворі;
 • власне ОСББ, через яке проводяться комунальні платежі, здійснюється своєчасне технічне обслуговування будівлі.

Важливо! ОСББ від компанії «Воробйови Гори» – це сучасний підхід до вирішення комунально-побутових проблем. ОСББ виступає альтернативою ЖЕКам, і при цьому кожен мешканець будинку безпосередньо впливає на його роботу.

Чим компанія, яка будує ЖК «Бестужівські Сади» краще за інших забудовників?

Високо оцінюється самими людьми!

Немає кращого критика роботи компанії, ніж її клієнти – і переконатися в тому, що забудовник ЖК «Бестужівські Сади» краще за інших можна, якщо почитати і подивитися відгуки людей. Компанії «Воробйови Гори» довіряють і вона рада виправдовувати цю довіру: всі проекти здаються в терміни і «Бестужівські Сади» не виняток.

До речі, діяльність забудовника оцінив і портал DomRia: в 2019 він порахував голоси людей і назвав «Воробйови Гори» «Найпопулярнішим забудовником Харкова».Хочете переконатися самі, заслужене це звання? Приходьте до відділу продажів і оціните нашу роботу, ми завжди раді новим клієнтам!