Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 30.10.2020

Просмотров:

Чим вигідна покупка квартири

Зазвичай люди купують нерухомість, щоб в ній жити. Але це тільки одна з можливих причин. Сама по собі квартира – це об’єкт, на якому можна заробляти. І це робить її вигідною інвестицією.

Тому, навіть якщо у вас зараз є житлоплоща, в якій ви живете і вона вас влаштовує, прочитайте ці три причини, які роблять покупку квартири вигідною.

Захист заощаджень

Заощадження – один із способів забезпечити собі стабільне майбутнє. Але його явний недолік – інфляція. Інфляція означає, що з часом гроші знецінюються. І сума в 100 доларів через рік буде коштувати в перекладі на продукти та інші речі, які за них можна купити, менше, ніж сьогодні.

Важливо! Коли ви просто збираєте, відкладаючи, ви втрачаєте частину заощаджень через інфляцію. Висновок: гроші краще витрачати, але витрачати розумно.

Коли ви купуєте нерухомість, ви зберігаєте заощадження в купленому об’єкті і захищаєте його від інфляції. В ході зміни курсу валют та інших коливань, вартість квартири змінюється. Ціна може підніматися і підвищуватися в порівнянні з ціною на момент покупки, але в порівнянні з цінами на інші товари і послуги вона буде стабільна.

Чим вигідна покупка квартири

Зростання цін на нерухомість

Хоча іноді вартість житла падає, в цілому ринок нерухомості стабільно розвивається. З початку 2000-х рр ціни на квартири ростуть, тому покупка квартири зараз і її перепродаж через кілька років гарантовано дасть прибуток.

Якщо ж вибирати нерухомість для інвестицій грамотно, таку суму можна збільшити:

  • на етапі закладки фундаменту квартири в новобудовах продаються на 30-50% дешевше;
  • з кожним етапом будівництва будинку ціну підвищують;
  • найдешевше можна купити малогабаритні смарт-квартири, але через доступність саме вони найбільш ліквідні та приносять найбільше доходу.

Зменшити розмір первинних вкладень без зменшення прибутку можна також скориставшись спеціальними пропозиціями від забудовників: покупкою нерухомості в розстрочку або кредит.

Важливо! Співпрацювати варто тільки з надійними компаніями. Якщо житлоплощу продають дуже дешево – ймовірно, це шахраї. У прагненні отримати вигоду не забувайте про обережність.

Проте, і надійні компанії іноді влаштовують розпродажі і акції. Зазвичай вони приурочені до свят (Новий Рік, Великдень, кругла дата від дня заснування компанії). Якщо бачите цікава пропозиція, спочатку перевірте забудовника:

  • у нього на руках повинні бути дозвільні документи на будівництво;
  • обов’язково повинні бути права на землю.

Також для гарантії того, що будинок буде побудований в заявлений термін, співпрацюйте тільки з компаніями з вдалим досвідом на ринку (мінімум 2 зданих проекту) і позитивними відгуками.

Чим вигідна покупка квартири

Пасивний дохід в період володіння

На відміну від інших об’єктів, які теж допомагають захистити заощадження і які можна згодом перепродати, на квартирі можна заробляти і в період володіння. Оскільки перепродаж нерухомості – витратний процес, це роблять рідко, через кілька років після покупки. А весь інший час її здають в оренду.

Щоб пасивний дохід був високим, нерухомість повинна максимально підходити вимогам потенційних орендарів:

  • знаходитися близько до зупинок громадського транспорту;
  • бути в хорошому стані, мебльованої і з побутовою технікою;
  • бути доступною за ціною.

Малогабаритні смарт-квартири в новобудовах збігаються за всіма пунктами і тому є найбільш ліквідними. Їх прибутковість досягає 16% річних в доларах. У перекладі на час це означає, що вже через 6-9 років вкладення окупляться і квартиру можна буде перепродати з мінімум 100% доходом.

Дізнайтеся більше про те, як вигідно купити квартиру, читаючи інші статті блогу.