Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 28.01.2020

Просмотров:

Чому студенти віддають перевагу квартирам-студіям?

Квартири зі студійним, або європейським, плануванням – це апартаменти без внутрішніх перегородок (в окреме приміщення виділен тільки санвузол), які з’явилися в Європі в кінці 20 століття і швидко стали популярні в усьому світі.

Сама назва «студія» з’явилася через те, що спочатку таким приміщенням віддавали перевагу молоді творчі люди: вони поєднували в них житлову площу і майстерню. І зараз, хоча в студіях живуть і сім’ями, ці апартаменти в першу чергу приваблюють студентів. І ось чому.

Невисока вартість

Студії за розміром бувають різні, в тому числі невеликі. За рахунок малої кількості квадратних метрів, вони недорого коштують і по кишені студентам, які шукають бюджетне житло в оренду. При цьому завдяки відсутності внутрішніх перегородок світло в таких приміщеннях проникає в кожен куточок і візуально квартира здається просторою.

Важливо! У відкритому світлому приміщенні набагато легше вчитися і концентруватися на завданнях, не відчуваючи себе замкненим у чотирьох стінах.

Чому студенти віддають перевагу квартирам-студіям?

Є можливість створити оригінальний дизайн

Типові планування надають мало можливостей для втілення своїх фантазій в реальність – в них занадто багато кордонів. Студійні, в свою чергу, кордонів не мають зовсім, тому таку квартиру можна облаштувати як завгодно. Студентам, які нарешті отримали шанс робити в житті так, як хочеться, це дуже до вподоби.

В одному приміщенні можна об’єднати кілька зон

У студіях багато вільного простору і краще в цьому факті те, що в ньому можна об’єднати всі важливі зони. Традиційно виділяють такі:

  • для їжі;
  • для сну;
  • для відпочинку.

Студент тут же може організувати робочий простір, творчий куточок і т.д. Переходи між зонами квартири повторюють ритм перемикання між різними сферами життя сучасної молодої людини. Тому в студіях комфортно і працювати, і відпочивати, і проводити час разом з друзями.

Чому студенти віддають перевагу квартирам-студіям?

Немає невикористаного простору

Студійне планування продумане: на відміну від типових радянських тут немає зайвих приміщень і квадратних метрів:

  • безпричинно довгих коридорів;
  • комор і т.д.

Замість цього всі організовано раціонально і практично:

  • передпокій плавно переходить в головне приміщення;
  • двері з житлової кімнати відразу ведуть в санвузол;
  • кухня відокремлена від вітальні барною стійкою або спеціальною архітектурною спорудою (подіумом, аркою, тощо)

Важливо! Функціональним в студії є все. Під житлове приміщення можна облаштувати навіть балкон – наприклад, зробити тут місце для роботи.

Швидке прибирання і все під рукою

Ці переваги для студентів теж обгрунтовані продуманим плануванням студій. Щоб знайти потрібну річ або прибрати квартиру не доводиться витрачати кілька годин. А заощаджений час можна витратити на підготовку до сесії або вечірку з друзями, яку в просторі без кордонів теж дуже просто влаштувати.

Бонус: Кому ще підійде студія

Навіть якщо ви не студент, не думайте, що студія – не для вас. Переваги такого планування, особливо низька ціна і багато світла, важливі не тільки для початківців фахівців. Студійні апартаменти стануть ідеальним варіантом для першого житла молодої пари, невеликої сім’ї з маленькою дитиною і навіть для літніх людей, які ще не мають наміру старіти і відмовляти собі в тому, що хочеться, а саме – сучасному і комфортабельному житлі.

Важливо! Сім’ї з маленькими дітьми часто вибирають студії, оскільки дуже зручно постійно тримати малюка під наглядом.

Студії популярні і це факт, може пора самостійно переконатися в тому, наскільки затишно в них жити?