Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 11.07.2019

Просмотров:

Цікаві факти про різного роду нерухомость

Нерухомість — це вид майна, який визнаний нерухомим законодавчою системою. Тобто, переміщення даного об’єкта без шкоди для його прямого призначення, неможливо.

Мало хто замислювався про те, як здійснювалося становлення поняття «нерухомості» і які події стали провісниками цього напрямку, як зароджувалися поняття, якими ми вільно апелюємо зараз.

Історичний екскурс

У першому столітті до нашої ери жив такий римлянин — багач Марк Ліциній Красс. Велика частка його величезного стану складалася з операцій із землею. Але він не просто купував землі у власників. Його схема була досить продумана і виграшна. Він перший дізнавався про пожежу в місті і відразу поспішав запропонувати власнику викупити його палаючий будинок разом з земельним наділом. І заодно, у сусідів теж, так як вогонь міг перекинутися на сусідні будинки. Тільки ось ціна, пропонована Марком, була значно нижчою за ринкову. Коли угода полягала, то раби цього багатія відразу ж приступали до гасіння будівлі, а потім займалися відновленням. Таким чином, Красс сколотив своє багатство.

Ще одним способом заволодіти землею були позики. У Стародавній Греції на земельній ділянці боржника встановлювалася табличка з написом, яка переводилася як — в разі невиплати боргу земля перейде у володіння позичальника! Хоча на табличці було всього одне слово «hypothéke» або Іпотека в перекладі на російську.

Цікаві факти про різного роду нерухомость

Смішні і не дуже казуси з нерухомістю

Заповзятливий французький юрист, доглянувши гарний будиночок, вирішив його викупити. Але спосіб вибрав необачний. Справа в тому, що володіла їм мила старенька у віці 90 років. Порахувавши, що вона не проживе більше десяти років, цей француз запропонував їй угоду: він виплачує старенькій частинами вартість її будинку, а після її смерті стає власником. Вирішивши, що він в свої 47 років з лишком переживе бабусю, він сподівався ще й заощадити. Але його надії не виправдалися. Мадам Жанна, так звали бабусю, не тільки не поспішала відправиться до праотців, а й пережила самого юриста, доживши до 120 років. Але це не все! Сума виплат за договором перевищила вартість будинку в три рази.

«Найнижчий хмарочос». Та й таке теж може бути. У 1912 році за проектом інженера Дж.Д.МакМаона (McMahon) в містечку Уічіто-Фоллс штат Техас мав з’явитися хмарочос, висотою 146 метрів або 480 футів. Але при оформленні документів сталася помилка: замість футів юристи вказали дюйми. Це призвело до того, що «хмарочос» став висотою 12 метрів.

Цікаві факти про різного роду нерухомость

HOLLYWOOD — цей напис стала символом міста світової кіношної індустрії, але мало хто знає її історію. У 1923 році рекламне агентство встановило на південному схилі гори Маунт Лі рекламний знак, що закликає купувати будинки в житлових кварталах на пагорбах над цим районом. Виглядала табличка «HOLLYWOODLAND», що дослівно перекладається як «голлівудський ділянку» або ділянку в Голлівуді. Але в 1949 році напис скоротили і він став символом кіноіндустрії Голівуду.

Чи не хочете острів? Це не жарт. У зв’язку з скорочується чисельністю населення місцева влада прийняла рішення збільшити число жителів шляхом запрошення мігрантів. Їм буде запропоновано земля для будівництва будинків. Додатковими бонусами стане безкоштовну освіту школярів, медицина, житло. Є тільки одна умова — власне джерело доходу мігранта, оскільки з роботою на острові досить туго.

Цікаві факти про різного роду нерухомості
А як вам будинок на 30 кв.м.? Японці придумують все більш витончені способи стати власником заповітної мрії — власних квадратних метрів. Заповзятливі японці купують паркувальні місця в місті Токіо і будують на цих місцях цілі будинки. Причому нічим не поступаються по функціональності великим будинкам.

А Ви знали, що будинок може стояти на даху? Причому жити в такому будинку цілком можливо? Ні? Тоді дивіться:

Це все житлові споруди, і називають їх «fallen from the sky» або впав з неба. У деяких будинках навіть меблі розташована на стелі, але є і такі які так сильно не ускладнюють собі життя.

Перша угода купівлі-продажу житла в престижному районі Балі була оплачена криптовалюта (біткоіни). Відбулася вона в 2014 році, але вважається невизнаною зв’язку з анонімністю. А ось угода між техаським брокером і покупцем була зафіксована, як офіційна. За покупку будинку були перераховані біткоіни, але розмір траншу ховається.

Нерухомість в Норвегії майже даром! Така пропозиція надійшла від власника будинку, розташованого на безлюдному острові Буойя (південь Норвегії). Єдине умови для покупця — це повний ремонт нерухомості, що не реставрувалася вже майже 50 років. Власник поки сумнівається, що у будинку знайдеться господар, тому що ремонт може вилитися в копієчку.

Ще один кумедний і водночас сумний трапився в місті Форт-Уерт штат Техас. Пішовши вранці у своїх справах, власники особняка ніяк не очікували побачити картину, що чекає їх увечері. Справа в тому, що вдома просто не виявилося на колишньому місці. Власники особняка, який дістався їм у спадок, були здивовані. Але з’ясувалося, що будівельна бригада переплутала адреси і знесла дорогущий особняк з предметами розкоші всередині. Тепер на мальовничій ділянці красується пустир, а не розкішний будинок.

У 2016 році з’явилася перша підводна вілла. У Дубаї запустили новий проект під назвою «Мир», який буде включати систему штучних островів зі схожою системою розміщення кімнат під водою. В даному проекті всього одна кімната знаходиться нижче рівня води, і захищена товстим склом. Зі спальні відкривається приголомшливий вид на морські глибини, корали і фауну.

Сама дорога нерухомість

Ви ніколи не задавалися питанням: де найдорожча або дешева нерухомість в світі? Ми з’ясували.

За даними міжнародної консалтингової компанії, яка провела ретельний аналіз вартості житла по всьому світу, стало відомо:

  • перше місце в рейтингу найдорожчих метрів займає Монако. Купити квадратні метри в цьому Князівстві коштує цілий стан — за 1 мільйон американських доларів можна стати власником всього 16 кв.м.
  • на другому місці Гонконг. Тут за таку ж суму можна придбати квартиру розміром 22 м2.
  • замикає трійку лідерів Нью Йорк. Стати власником «елітних апартаментів» розміром 25 кв.м. також можна за той же мільйон.

Ну і на противагу дорогим і розкішним квартирах пропонуємо трійку лідерів з протилежним показником:

  • лідером стає Зімбабве — це південно-африканська Республіка, економічна ситуація в якій погіршується постійно. Вартість одного квадратного метра житла тут коштує до 10 $.
  • друге місце займають Парагвай і Сомалі. Ціновий сегмент за один квадратний метр житла майже однаковий — 250-300 $.

Тільки жити в цих країнах не зовсім безпечно, а так країни Південної Африки вважаються одними з найдешевших для проживання.