Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 22.02.2019

Просмотров:

Дизайнер і виконроб — чи можна без них обійтися?

Найм дизайнера і виконроба істотно спрощує процес проведення ремонту в квартирі. Перший відповідає за розробку і реалізацію інтер’єру (щоб все було, «як на картинці»). Другий відповідальний за терміни і технічну сторону проекту.

З професіоналами своєї справи мешканцям можна не турбуватися про питання ремонту. Узгодивши всі, на час проекту можна з чистою совістю виїхати в заміський будинок. Але ціна найму обох фахівців часто порівнянна з вартістю самого ремонту і не вписується в обмежений бюджет. Чи можна без них обійтися?

Функції дизайнера

Завдання дизайнера — почути побажання клієнта і візуалізувати його інтер’єр мрії в реальність. Цей фахівець потрібен, якщо:

ви точно не знаєте чого хочете;
ви б хотіли стильний інтер’єр, але не хочете самі вивчати тренди на ринку;
ви не знаєте як об’єднати всі свої вимоги в одному дизайні.

Професіонал не закінчує свою роботу на етапі віртуального проекту. Він стежить за тим, щоб процеси будівництва відповідали задуманому інтер’єру, а підсумковий результат збігався з картинкою.

Важливо! Шукайте дизайнера-архітектора, якщо хочете фахівця, який буде цілком і повністю брати участь в ремонті.

Як продумати інтер’єр самостійно

Дизайнер и прораб – можно ли без них обойтись?

Без дизайнера обійтися можна. Підтвердження цьому — велика кількість людей, які роблять ремонт самі. Одна з переваг самостійного вибору інтер’єру: ви робите свій дизайн, нехай не кращий, але рідний і домашній.

Важливо! Якщо ви самі виступаєте в ролі дизайнера, ви повинні точно знати, чого ви хочете.

Процес створення інтер’єру «на папері» включає кілька етапів:

Перемальовування схеми квартири з технічного плану.
(При необхідності) Переклад схеми в цифрову графіку.
Вимірювання всіх стін і кутів квартири для перевірки відповідності значень плану.
Вибір стилю інтер’єру.
Схематичне меблювання на папері або в графічному редакторі на комп’ютері.
(При бажанні) Тривимірна візуалізація інтер’єру в графічному редакторі на ПК.

На етапі вибору стилю корисно буде переглянути останні випуски журналів про дизайн інтер’єру. При цьому підсумкове рішення залишається за вами — якщо вам до душі більше класика, а не модний скандинавський стиль, дійте по інтуїції. Головне — щоб у будинку було комфортно жити саме вам.

Функції виконроба

Область компетенції виконроба — це технічний нагляд над будівельними роботами. Він повністю курирує будівельників, відповідає за те, щоб все було зроблено якісно і в заявлені терміни.

Прораб тісно співпрацює з дизайнером. Коли будівельники приступають до реалізації проекту, він вже повинен бути узгоджений з ними і з інженерами по мережах. Іншими словами, майбутній інтер’єр повинен поєднувати в собі естетику і ергономіку (зручність, практичність).

Самостійний технічний контроль

Обійтися без виконроба теж можна. У цьому випадку вся взаємодія з будівельною бригадою перекладається на господаря квартири. Вони — ваші руки і виконують тільки чітко поставлене завдання.

Важливо! Якщо ви найняли архітектора-дизайнера, процес технічного контролю максимально спрощується, оскільки проект дизайну повний і з урахуванням всіх будівельних норм.

Серед типових завдань:

Узгодження креслень з проектом інтер’єру.
Перевірка і прийняття кожного етапу роботи.
Вибір будівельних матеріалів і т.д.

Кого обрати?

Дизайнер и прораб – можно ли без них обойтись?

Функції дизайнера і виконроба під час ремонту рівнозначно важливі.

Якщо ви готові найняти тільки виконроба (і не готові самі бути дизайнером), ви не отримаєте відповідності задуманого інтер’єру з підсумковим.
Якщо ви готові найняти тільки дизайнера (і не готові самі бути виконробом), є ризик не довести ремонт до кінця через технологічні проблеми.

При цьому обійтися можна без кожного, але тільки за умови, що ви готові повністю зайняти його місце і вдумливо займатися всіма питаннями. Праця обох фахівців — кропітка і займає багато часу, але він не непосильна.