Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 4.09.2019

Просмотров:

Дворівневі квартири — зручне рішення або марна трата грошей?

Сьогодні все більше девелоперів включають в проекти своїх будинків дворівневі квартири. Таке рішення обумовлене попитом, затребуваністю, сучасністю, економічністю, раціональністю і багатьом іншим. Давайте спробуємо розібратися, що в них такого привабливого.
Позитивні моменти даної планування.

  • Тренд. До цього поняття багато хто ставиться скептично, але молоді сім’ї хочуть бути прогресивними, модними, сучасними. Ось уже останні кілька років яка планування квартир користується попитом, залишаючись трендовим напрямком в світі нерухомості.
  • Нестандартне планування. У століття глобальної економії грошового ресурсу, кожна сім’я прагне отримати більше, витративши менше. Це правильно, оскільки переплачувати за квадратні метри, якими Ви не користуєтеся — не раціонально. А тут на невеликому обсязі, власник отримує кілька функціональних зон: передпокій, кухню, вітальню, їдальню, робочий «кабінет», спальню.
  • Більше простору. Якщо порівнювати за площею, то на 44 кв.м. може розміститися абсолютно всі зони, перераховані вище. У квартирі, наприклад, такого ж обсягу це зробити буде трохи складніше. Причому, в таких плануваннях можна застосувати будь-який стиль оформлення інтер’єру, розмістити меблі на свій розсуд, переробити планування і поміняти функціональне призначення приміщень.
Дворівневі квартири - зручне рішення або марна трата грошей?
  • Поділ. Дуже зручно, коли весь простір розділено на різні зони, без використання важких перегородок. Нижній рівень в таких квартирах виступає гостьовою зоною, в якій досить місця для прийому гостей, приготування їжі, перегляду телевізора. А другий ярус виступає в ролі відокремленого, особистого простору, де можна почитати, відпочити, послухати музику і навіть попрацювати.
  • Квартира — трансформер. Завдяки вільному плануванні такої нерухомості, власник може змінювати простір за своїми бажаннями. Встановлювати перегородки, скляні стіни, ширми, переробляти і міняти призначення кімнат, обладнати гардеробну і інше.
  • Обслуговування. Доглядати за дворівневою квартирою простіше, оскільки другий ярус задіяний тільки в момент сну. Отже, щоденна генеральне прибирання йому не потрібна. Адже весь час сім’я проводить на першому поверсі: готує їсти, дивиться телевізор, грає з дітьми. В цей час другий поверх не задіяний, тому і брудниться менше.
  • Конструкція в подарунок. Йдеться про сходах. Вам не потрібно самостійно підбирати, купувати, встановлювати дану конструкцію. Вона вже передбачена. Крім основної функції, яку несе сходи, її можна використовувати в різних варіантах. Оформити зони для зберігання, сховавши всередині безліч ящиків. Зробити під нею гардероб, ігрову або робочу зони. Можна поставити тут затишне крісло з пуфом — отримаємо затишний куточок для читання.
Дворівневі квартири - зручне рішення або марна трата грошей?
  • Енергозбереження. Дворівневі квартири закладають на останніх поверхах — це мансарда, антресольний поверх або капсульна планування. Тому забудовник завжди приділяє велику увагу утепленню даху, стелі для таких приміщень. Крім основного утеплення в такому житлі є ще й природне. Це прогрівання даху сонячними променями, але не думайте, що тут буде дуже жарко. Технології будівництва дозволяють влітку не впускати багато тепла, а взимку не випускати його.
  • Вартість. Якщо порівнювати вартість такої нерухомості зі стандартними квартирами, то вони схожі. Тут немає завищеної ціни — Ви просто платите за квадратні метри за стандартною ціною!
    Мінусом може стати висота стель на другому ярусі. Висновки робити Вам, але нам таке рішення подобається!