Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (9 оценок, среднее: 4,89 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 4.05.2017

Просмотров:

Дворівневі гостинки в Харкові від РК «Бестужівські сади»!

Дворівневі гостинки в Харкові від «ЖК Бестужівські сади»!

Купить двухуровневую гостинку в ХарьковеУ Європі вже давно стало модним будувати квартири раціональних планувань, які уміщають все необхідне і при цьому залишаються відносно компактними. Ми перейняли ці традиції і побудували ЖК «Бестужівські сади»! Кожна гостинка нашого житлового комплексу — це повноцінна однокімнатна квартира, де є все для повноцінного і комфортного життя! Справжній хіт продажів — це дворівневі гостинки. Другий поверх дозволяє отримати додатковий простір, на якому найчастіше розміщується спальня. Ви можете купити дворівневу гостинку в Харкові в ЖК «Бестужівські сади» і воістину оцінити всі переваги такого планування!

 

Дворівнева гостинка, яка Вам по кишені!

Двухуровневая гостинка с ремонтом

Ми подбали про те, щоб наші гостинки були доступними широкому сегменту покупців, тому у нас самі мінімальні ціни в місті! Мінімальна вартість апартаментів в ЖК «Бестужівські сади» — 13480 $! Для тих, кому потрібна додаткова площа з мінімальними витратами, ми пропонуємо економний варіант — дворівневі гостинки! Таке рішення дозволить поєднати дві функціональні зони (вітальню і спальню) в одному приміщенні. При цьому варто дворівнева гостинка в Харкові набагато дешевше, ніж двокімнатна квартира стандартного планування!

 

Стильно и практично!

Дворівневі гостинки в Харкові вже давно увійшли в моду. Це оптимальне рішення для невеликих площ, яке дозволяє отримати додаткову функціональну зону. Як правило, на другому рівні розміщується спальня, що складається з двоспальним ліжка, тумбочки і світильника. Цього цілком достатньо для повноцінного відпочинку. Іноді на другому поверсі розміщують дитячу, що дуже зручно, адже у дитини з’являється своя зона для навчання й ігор! Щоб піднятися на додатковий рівень, необхідно скористатися сходами.
Багато людей купують двоярусні гостинки з естетичних міркувань, так як подібне планування дійсно виглядає дуже сучасно і оригінально! Сходи для підйому на другий поверх доповнює інтер’єр і виступає в ролі його «родзинки».

Двухуровневая гостинка в Харькове

Гарантія якості

Чому Вам варто купити дворівневу гостинку в Харкові саме у нас? Тому що ми на 100% гарантуємо Вам відмінну якість і суворе дотримання термінів! Ми пропонуємо 2 варіанти на Ваш вибір:

✔ У стані «під ремонт» — це гостинки з повністю підведеними комунікаціями, а також встановленими металопластиковими вікнами з подвійним склопакетом і металевими дверима! Вам залишається тільки виконати обробку приміщення на свій смак!
✔ У стані «заходь і живи» — це двоярусні гостинки в Харкові з раціональним плануванням і готовим дизайнерським євроремонтом! Варіанти дизайнів Ви можете подивитися на нашому офіційному сайті, а також приїхав на перегляд квартир в відділ продажів. Вибрати можна будь-який інтер’єр за Вашими уподобаннями!

Оптимальне співвідношення «ціна та якість» — ось до чого ми прагнемо і чого ми добилися! Здійсніть саму вигідне придбання в своєму житті — купіть двоярусну гостинку в ЖК «Бестужівські сади»! Телефонуйте вже зараз за номерами: 097-776-76-76; 050-05-600-05, і записуйтеся на перегляд!


Популярные запросы:

#купить квартиру студию в Харькове, #гостинки со своим санузлом и кухней, #двухуровневые гостинки, #малогабаритки, #новые гостинки в Харькове, #смарт-квартиры.

Купить двухуровневую гостинку в Харькове от ЖК «Бестужевские сады»
Reviewed by Администратор on.
Summary:В Европе уже давно стало модным строить квартиры рациональных планировок, которые умещают все необходимое и при этом остаются относительно компактными. Мы переняли эти традиции и построили ЖК «Бестужевские сады»! Каждая гостинка нашего жилого комплекса — это полноценная однокомнатная квартира, где есть все для полноценной и комфортной жизни! Настоящий хит продаж — это двухуровневые гостинки. Второй этаж позволяет получить дополнительное пространство, на котором чаще всего размещается спальня. Вы можете купить двухуровневую гостинку в Харькове в ЖК «Бестужевские сады» и воистину оценить все преимущества такой планировки!

Description:Двухуровневые гостинки в Харькове, с дизайнерским ремонтом по минимальной цене, от жилого комплекса «Бестужевские сады»!
Rating: 5