Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 12.10.2017

Просмотров:

Хочете купити евродвушку в Харкові? Вибирайте ЖК «Бестужівські сади»!

Хочете купити евродвушку в Харкові? Вибирайте ЖК «Бестужівські сади»!

Евродвушка — це найкраща альтернатива повнометражним двокімнатних квартирах! Нерухомість представленого формату має оптимальну площу, раціональне планування і здатна забезпечити своїм власникам МАКСИМАЛЬНИЙ комфорт проживання! А евродвушкі в новому житловому комплексі «Бестужесвскіе сади» — це подвійна ВИГОДА!

Що таке евродвушка, і в чому її головні особливості?

Квартира-евродвушка, яку Ви можете купити в ЖК «Бестужівські сади», представлена у вигляді малогабаритної двокімнатної квартири, площею 37 м2! Проте, нашим проектувальникам вдалося створити щось ОСОБЛИВЕ в стінах представлених апартаментів:

Відразу 2 зони комфорту, які володіють просторістю і затишком;
Функціональна міні-кухня, яка сполучена з вітальнею;
Санвузол.
Велика прихована гардеробна в спальні.

Ось так виглядає евродвушка в ЖК «Бетсужевскіе сади», яку Ви можете купити за ДУЖЕ привабливою ціною!

Евродвушки в Харькове

Чи комфортно буде жити в квартирі-евродвушке?

По комфорту проживання евродвушка значно перевершує повнометражні двокімнатні квартири. Справа в тому, що кожен м2 апартаментів в ЖК «Бестужівські сади» Ви зможете використовувати з максимальною функціональної користю для себе! У підсумку, вибираючи евродвушку, Ви отримуєте квартиру оптимальної площі, без надлишку вільного простору (а значить, і без переплат) і, в той же час, без його дефіциту (що особливо важливо).

Як показує практика, жити в евродвушках нашого нового житлового комплексу буде комфортно не тільки молодим парам, але і сім’ям з дітьми! Завдяки відразу двом зонам відпочинку, Ви без проблем визначите місце і для себе, і для своєї дитини (або для гостей, які залишаться у Вас ночувати).

Евродвушки в Харькове

Переконатися в тому, що наші евродвушкі здатні подарувати Вам небувалий комфорт, Ви можете особисто! Для цього записуйтеся на перегляд показових двокімнатних квартир в ЖК Бестужівські сади! Зробити це можна в нашому відділі продажів, по телефону: 097-776-76-76.

Евродвушка в Харкові — чи вигідно купувати таку квартиру?

Квартири-евродвушкі в ЖК «Бестужівські сади» — одне з найкращих пропозицій на ринку нерухомості в місті Харкові! Даний варіант житла за своєю вартістю аналогічний пропозицій з продажу стандартних 1-кімнатних квартир, не кажучи вже про повнометражних двокімнатних, які, фактично, в 2 рази дорожче! У той же час, незважаючи на невисоку ціну, компактні квартири в ЖК «Бестужівські сади» набагато практичніше своїх конкурентів!

Евродвушки в Харькове

Відзначимо, що останнім часом тенденції в сфері нерухомості спрямовані в бік оптимізації житлового простору. Тобто, люди все більше віддають перевагу не більшим квартирах (вартість покупки і витрати на утримання яких просто величезні за нинішніми мірками), а компактне житло, з необхідною кількістю зон відпочинку! Тому можна сміливо припустити, що купивши евродвушку в Харкові зараз, по максимально вигідною для Вас ціною, через деякий проміжок часу Ви зможете продати її набагато дорожче (зрозуміло, якщо в цьому буде необхідність).

На додаток до цього відзначимо і невисокі витрати на комунальні послуги (до речі, мешканці комплексу «Бестужівські сади» оплачують їх за найнижчими тарифами в Харкові).

Тому евродвушка — це не просто ідеальний варіант квартири для проживання, а й вельми ефективний спосіб інвестування Ваших заощаджень!

У ЖК «Бестужівські сади» купити евродвушку Ви можете навіть в розстрочку!

Компанія-забудовник «Воробйови гори» пропонує ще більше ВИГОДИ всім бажаючим купити евродвушку, або квартиру будь-якого іншого формату в ЖК «Бестужівські сади»! Зокрема, якщо на поточний момент у Вас все ще не достатньо фінансових засобів для придбання нерухомості у нас, Ви можете скористатися унікальною пропозицією — купити евродвушку в Харкові від забудовника, без участі посередників!

Це вигідніше, ніж банківські кредити;
В угоді не беруть участі посередники;
Немає ніяких комісій, страховок або інших разових платежів.

Евродвушки в Харькове

Більш детальну інформацію рекомендуємо уточнювати у відділі продажів компанії-забудовника, по телефону: 097-776-76-76. І рекомендуємо поквапитися, адже з кожним днем вільних компактних двокімнатних квартир стає все менше!


Популярные запросы:

#гостинки со своим санузлом и кухней#малогабаритки#новые гостинки в Харькове#смарт-квартиры.