Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 8.10.2018

Просмотров:

Інфраструктура в нерухомості — на що звернути увагу

Інфраструктура. У цього слова є безліч інтерпретацій, але головне те, що робить життя людини комфортною, позбавляючи від незручностей. Сукупність усіх благ, які просто необхідні в сучасному світі. Це поняття настільки широко і багатофункціональне, що його неможливо вмістити в одне речення. Сюди входять абсолютно всі рукотворні кошти комунікації людини з зовнішнім світом, без яких наше суспільство не в змозі жити якісно. Ми розглянемо дане поняття в контексті нерухомості, тобто ті зручності, без яких кожна людина, в повсякденності, не уявляє свого буття.

Зовнішня інфраструктура новобудови

Сучасний покупець квартири більше не бажає залишати зручності на другому плані. Зручне розташування або наявність дитячого майданчика, ландшафтний дизайн або зручна транспортна розв’язка, соціальні об’єкти — ці фактори стали відігравати велику роль при виборі нового житла. Не тільки перспектива їх отримати в майбутньому, а наявність вже сьогодні. І ми не помічаємо самі, як вибираємо не тільки зручне планування, але і якісну інфраструктуру. Що ж нам важливо, при виборі житла

Так можна перераховувати до безкінечності, але все це важливо. Це те, що впливає на наш вибір і є невід’ємною частиною нашого життя. Забудовники прагнуть створювати в своїх комплексах всю необхідну середу, щоб мешканцям було комфортно. Але об’єднати всі потреби в одному кварталі не завжди можливо, тому компанії-забудовники орієнтуються на конкретного, потенційного покупця, що не списуючи з рахунків всіх інших, створюючи умови, які підходять конкретній категорії населення:

Інфраструктура для молоді. Тут враховується переваги сучасних молодих людей. Такі, як навчальні заклади, зони відпочинку, розважальні установи, майданчики для заняття спортом і велодоріжки, альтанки та інше.
Інфраструктура для студентів. Тут на першому місці зручне розташування від ВНЗ чи транспортна розв’язка для швидкого повідомлення. Якісні і безкоштовні комунікаційні технології, такі як інтернет, зони Wi-Fi.
Інфраструктура для молодих сімей. У пріоритеті наявність пандусів, вантажних ліфтів, візкових, дитячих майданчиків, лікарень в крокової доступності, дитячих садів і шкіл. Екологічність, безпека району.

infrastruktura2
  • Інфраструктура для пенсіонерів, передбачає тишу, комфорт, надійність, розташування соціально важливих об’єктів в найближчому радіусі.

    Кожен будується житловий квартал повинен відповідати багатьом вимогам, які ми пред’являємо. Розвинений район — це сукупність факторів, що полегшують наше майбутнє. Вибираючи квартиру на первинному ринку нерухомості, ми отримуємо хороші умови, якісне благоустрій прибудинкової території, а також масу приємних бонусів у вигляді затишних кафе, фітнес залів, банківських або поштових відділень, аптек і так далі. Неможливо уявити новобуд без наявності всіх компонентів. Адже сучасне суспільство вимагає наявності всього необхідного «під рукою».

    Як вибрати нерухомість

    Для початку, проаналізуйте ті об’єкти, які присутні на ринку в Вашому місті. Задайте собі питання, що важливо для Вашої сім’ї і подивіться, як забудовник це реалізував. Чи все влаштовує, чи буде зручно дістатися до роботи, лікарні або дитині в школу, чи є де залишити машину, охороняється чи двір, чи буде куди піти з сім’єю на вихідних або запросити друзів. Якщо відповіді на ці питання влаштують Ваші потреби, значить, Ви вибрали правильного забудовника.

infrastruktura3

Якщо хочете купити гостинку в новобудові або повногабаритну квартиру, тоді можемо порекомендувати компанію-забудовника «Воробйови гори». Нашою метою є створення всіх необхідних умов, щоб мешканцям було зручно, надійно, комфортно. Наші житлові квартали тому підтвердження. Вони об’єднують в собі зелені зони відпочинку, безпечні паркування, зручну транспортну розв’язку, соціальні об’єкти в доступній віддаленості, а ціна Вас приємно здивує. Тим більше що зараз компанія-забудовник «Воробйови гори» пропонує мінімальні ціни за свої квартири. Життя в наших кварталах стала не просто існуванням, а стилем життя, наповненим фарбами, гармонією.

інфраструктура гостинки

ЖК «Бестужівські сади» не тільки дбають про зовнішній благоустрій, а й найважливіший пріоритет займає внутрішнє наповнення.

Власна котельня, щоб у Ваших оселях завжди було тепло;
світлі квартири, щоб Вас не покидало гарний настрій;
наявність в квартирах окремих кухні, ванної кімнати, щоб позбавити від незручностей;
чистота, дзеркала, картини, квіти в під’їздах, щоб дарувати радість.

Це і багато іншого створюється для кожного жителя, а поспілкувавшись з мешканцями, Ви в цьому переконаєтеся. Адже кожен з них, зробивши колись вибір на користь компанії-забудовника «Воробйови гори», не прогадав, а придбав житло європейської якості за українською ціною. Молоді сім’ї, студенти, пенсіонери — всі знайшли тут комфортне житло на будь-який смак і достаток. Приходьте, оцініть все самі!