Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 25.09.2019

Просмотров:

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ Інвесторам?

Інвестиція в нерухомість — один з найпоширеніших способів вкладення грошей. При його виборі потрібно врахувати деякі нюанси, які допоможуть в майбутньому отримати хороший прибуток.

Яку частину капіталу вкладати?

Експерти не радять витрачати всі гроші при інвестуванні. Хоч нерухомість завжди буде ліквідною, все одно знадобиться час, щоб її продати при необхідності. У житті трапляються різні ситуації, тому обов’язково залишайте частину грошей готівкою або на банківській картці.

Мета покупки

Вкладення коштів в нерухомість зазвичай здійснюється з такими цілями:

 • покупка з метою подальшого перепродажу;
 • здача в довгострокову або подобову оренду.
  Від способу заробітку залежить вибір квартири. У першому випадку зазвичай укладають угоду на етапі будівництва, а потім перепродують житло після здачі будинку в експлуатацію. Можна продати житло з чорновою обробкою або з ремонтом. Чистий прибуток скласти від 25 до 40% в залежності від стану і статусу житла. Часто для цієї мети купують великі апартаменти і пентхауси.
  При здачі нерухомості в оренду краще купити кілька гостінок, ніж одну квартиру високого класу. Попит на них вище, витрати будуть менше, а прибуток — більше.

Розташування

Купувати потрібно ліквідне житло. Якщо Ви живете в невеликому містечку, потреба в оренді там нижче. Можна розглянути як інвестування великі мегаполіси. У світі сучасних технологій Ви зможете отримати по електронній пошті презентацію майбутнього будинку і всі дозвільні документи. Зрозуміло, під час операції потрібно буде перевірити наявність оригіналів.
При покупці первинного житла Вам не потрібно буде турбуватися про пошук і заселення орендарів, про вирішення побутових питань, контролі оплати за комунальні послуги. Все це зробить керуюча компанія. Таку послугу часто пропонують забудовники. Прибуток від здачі житла Ви зможете отримувати на карту, а звітні документи — поштою.
Що стосується вибору району, тут потрібно звернути увагу на такі нюанси:

 • транспортна розв’язка;
 • інфраструктура;
 • комфорт прибудинкової території;
 • наявність паркінгу;
 • екологія в окрузі;
 • гарний вид з вікна.

Всі ці пункти впливають на рівень ліквідності. Але і вартість квартири буде вище.

Первинне житло або вторинка?

Хоча попит мають обидва варіанти, для інвестицій частіше вибирають новобуд з таких причин:

 • низька ціна на етапі будівництва;
 • сучасні енергозберігаючі технології та нові комунікації;
 • доглянута, освітлена і охороняється прибудинкова територія;
 • відсутність оплати за послуги агента (покупка безпосередньо у забудовника).
 • можливість купити квартиру з обробкою «під ключ».

Останній пункт економить час і кошти інвестора. Демонтаж старих будівельних матеріалів у вторинному житло і перепланування істотно відіб’ються на ремонтних витратах. Оздоблення від забудовника в новобудові вийде дешевше. Адже матеріали закуповуються оптом, та й вартість робіт при великому обсязі нижче.

Важливо! При покупці нерухомості на ранньому етапі будівництва вибирайте перевірені компанії, у яких на рахунку вже кілька зданих об’єктів!
Ретельно перевірте всі дозвільні документи. Проконтролюйте якість обробки. Не підписуйте акт прийому-передачі до того, як будуть усунуті всі виявлені недоліки.

Якщо Ви врахуєте всі ці нюанси, Ви зможете інвестувати в нерухомість, яка швидко окупиться і буде приносити Вам гарний прибуток.