Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 29.11.2020

Просмотров:

ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ У ХАРКОВІ?

У таких великих містах як Харків кількість  нерухомості, що продається, зашкалює, так само як і кількість агентств, які не проти заробити на угоді між покупцем і продавцем.

Середня вартість послуг ріелтора складає 5% від вартості житла. Відповідно, якщо квартира оцінюється в 40000 у.о., то Вам доведеться віддати агенту 2000 у.о.

Таку суму покупці вважають кабальною з тієї причини, що насправді ріелтор не несе ніякої відповідальності за чистоту угоди. Всупереч думці громадськості про те, що покупка з агентством безпечніше, насправді клієнт укладає договір тільки на надання інформаційних послуг. Це означає, що посередник не гарантує відсутність арештів на нерухомість та інше.

Важливо! Юридичний супровід угоди надає тільки кваліфікований фахівець — юрист.

З цієї причини покупці житла всіляко намагаються уникнути участі в угоді агента, тому що вартість послуг занадто завищена.

У цій статті розберемося, чи можливо купити квартиру в Харкові без посередників.

ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ У ХАРКОВІ?

Як купити квартиру без агентств з нерухомості

Відсоток ймовірності придбання житла без посередників залежить від того, де Ви купуєте квартиру, — на первинному або вторинному ринку.

Зі старим житловим фондом ситуація не радує. Як тільки господар випускає оголошення про продаж, його тут же «атакують» ріелтори. Посередники дублюють інформацію на сайтах, виводячи її в топ і забиваючи тим самим оголошення реального власника.

По суті, для того, хто хоче продати житло, співпраця з агентом вигідна:

  • людині не доводиться відповідати на десятки телефонних дзвінків протягом дня;
  • посередник надає інформацію, відповідає на питання і домовляється про показ.

Найчастіше ріелтор відразу ж намагається домовитися з продавцем про укладення «ексклюзивного» договору на реалізацію. Це означає, що конкретно цей агент займається продажем: дає рекламу, розклеює оголошення, консультує, організовує показ.

Такий варіант зручний всім, окрім покупця, якому врешті решт доведеться заплатити велику суму тільки за те, що інформація потрапила до посередника.

Таким чином, на вторинному ринку купити квартиру в Харкові без посередників практично неможливо.

Що Ви можете зробити в цій ситуації? По-перше «сарафанне радіо» ніхто не відміняв. Повідомте знайомим про свій намір, можливо вони знають сусідів, які планують виставляти житло або вже займаються продажем.

По-друге, прогуляйтеся по району, в якому шукаєте квартиру. Перегляньте оголошення на під’їздах, цілком ймовірно, що десь зустрінеться інформація від власника.

По-третє, розмістіть оголошення про купівлю з текстом «куплю квартиру Харків без посередників» (і далі детальна інформація).

Можливо, один з цих способів спрацює, і Вам вдасться заощадити кругленьку суму, яка в майбутньому витратиться на меблі або техніку.

В новобудові ситуація кардинально відрізняється, адже тут купити квартиру в Харкові без посередників більш ніж реально. Інформація про забудовників і об’єкти знаходиться у відкритому доступі в інтернеті. У метро і на вулиці висить зовнішня реклама, де анонсуються нові комплекси.

Для отримання докладної консультації та організації показу досить відвідати відділ продажу компанії. Менеджери по суті нададуть ту ж послугу, що і агенти з нерухомості, тільки безкоштовно.

У новобудові є також ряд інших переваг:

  • квартиру можна купити в стадії будівництва, заощадивши до 40%;
  • деякі компанії надають розстрочку;
  • часто є послуга чистового оздоблення від забудовника, яка істотно полегшує життя майбутньому мешканцю.

Всі ці переваги роблять первинний ринок більш привабливим для потенційного покупця. 

ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ У ХАРКОВІ?

Квартири з оздобленням від забудовника «Воробйові гори»

Послуга ремонту від забудовника «Воробйові гори» користується популярністю серед харків’ян. Квартири з оздобленням у нас купують близько 70% клієнтів.

Внутрішні ремонтні роботи починаються ще в процесі будівництва будинку, а значить ці мешканці будуть першими, хто оселиться в нові квартири. 

У штаті компанії працюють досвідчені фахівці, які орієнтовані на конкретний вид робіт (штукатурка, шпаклівка, електрика, сантехніка, укладання плитки та ін.)

У відділі продажу «Воробйових гір» є великий вибір оздоблювальних матеріалів. Договір на ремонт можна скласти в момент покупки. Гарантія на роботи становить 1 рік.

Квартири в новобудовах з оздобленням коштують дешевше, ніж житло в старому житловому фонді, де потрібно: 

  • демонтувати старі матеріали; 
  • встановлювати металопластикові вікна; 
  • купувати нові вхідні двері; 
  • замінювати радіатори опалення.

Останні три пункти входять в чорнове оздоблення, тому оплачувати за це додатково не доведеться.

 

Додаткова послуга нашої компанії по чистовому оздобленню — відмінний спосіб зробити якісний ремонт за вигідною ціною.