Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 12.06.2020

Просмотров:

Як самостійно навчитися вкладати в нерухомість.

Вкладення грошового ресурсу куди-небудь, з метою отримання прибутку або доходу називають інвестуванням. Способів і інструментів для інвестування існує безліч:

  • нерухомість;
  • валюта;
  • депозит;
  • дорогоцінні метали;
  • акції, облігації, цінні папери;
  • бізнес.

В Україні інвестиційний ринок розвинений слабкіше, ніж, наприклад, в Америці. Тому українському інвестору доводиться вибирати засоби інвестування, щоб зробити вкладення рентабельним.

На поточний період часу, економічна ситуація країни нестабільна, що не дає впевненості інвестору. Але в нашій країні все ж є інструменти, що дозволяють отримувати пасивний дохід від вкладених активів. Це нерухомість, депозит і облігації внутрішньої державної позики.

Як самостійно навчитися вкладати в нерухомість.

Однією з найпростіших схем отримання пасивного прибутку, як і раніше, вважають банківський депозит. Але ця схема втратила довіру і популярність серед більшості вкладників, після «ситуації з Приват Банком». А ринок облігацій внутрішньої держпозики — тема специфічна, оскільки вимагає більше знань, більші суми входу.

З чого почати інвестиційний бізнес?

Експерти в області інвестування рекомендують майбутнім інвесторам самоосвічуватися, щоб не дозволити «брокеру» маніпулювати активами. Для цього існує безліч літератури, курсів, тематичних семінарів. Наприклад, Р. Кіосакі або Б. Шефер. Але почати потрібно з Закону України «Про інвестиційну діяльність». Тут знайдуться відповіді для новачків, які обрали цей вид бізнесу.

Другим кроком стане вивчення процентних ставок по депозитах банку, умови покупки облігацій, цін на нерухомість. Така стратегія дозволяє вивчити рівень майбутнього прибутку, оцінити ризики, з’ясувати розмір стартового активу.

Наступним кроком стане вибір інструменту, в який інвестор вкладе фінансовий ресурс. Тут головне, маючи повну інформацію, зробити правильний вибір.

Нерухомість — стабільний важіль заробітку.

У новачків цієї сфери інвестування є маса можливостей, які залежать від розміру активу.

  • Вкладення в наявну нерухомість.

Тут схема нескладна — власник вкладає грошовий ресурс в поліпшення тієї квартири, якою володіє. Це косметична обробка або перепланування, поліпшення умов або створення додаткових благ. В подальшому, таку квартири здають в оренду або продають. У першому випадку, власник отримує постійний пасивний дохід, який дозволяє збільшити або накопичити активи для подальшого розширення можливостей.

По-другому випадку, перепродаж поліпшеного житла, відкриває можливості для придбання більш ліквідної нерухомості.

  • Іпотека.

Така форма позики лякає багатьох позичальників, але при правильній організації виплат та доходу, допоможуть уникнути ризиків з не повернення позикових коштів. Консультанти по правильному інвестуванню, рекомендують розглядати іпотеку як можливість збільшити свої активи.

Як самостійно навчитися вкладати в нерухомість.

Наприклад, купуючи квартиру в іпотеку, власник здає її в оренду. Тоді розмір щомісячного орендного платежу повинен незначно перевищувати розмір щомісячних виплат по іпотеці. Таким чином, орендар виплачує позику банку замість кредитора. А вартість квартири — основний актив — залишається незмінним.

  • Інвестування ранніх строків будівництва.

За словами експертів і відомостями Укр Держстату, вартість квадратних метрів в Україні знаходиться в стані стабільного зниження. Тому, з’явилися рекомендації вкладати саме в цей сегмент. Але запам’ятайте, що це схема довгострокового інвестування, отже, присутні ризики.

Вкладення на ранніх стадіях будівництва здатні збільшити стартовий актив на 30%.

Перш, ніж вкладати грошовий ресурс — уважно виберіть об’єкт. Для цього проаналізуйте вартість, рентабельність і ліквідність. Оскільки вартість — це інструмент, який встановлюється забудовником або власником і може бути штучно завищеним. Рентабельність — це показник економічної ефективності, обраного об’єкта. А ліквідність — можливість швидко і без втрат вийти з інвестиції, тобто, продати.

Серед експертів цього сегменту бізнесу, існує одне прислів’я: «Не вкладай туди, куди вкладають всі!» Виходячи з цього, вибирайте перспективні об’єкти, які ще не вийшли на масовий ринок. Це дасть можливість уникнути націнок вартості, а згодом — здешевлення стартового активу.