
Як облаштувати гостинку: корисні поради та фото-приклади
Абсолютно кожна квартира може бути комфортною і затишною, навіть якщо її площа, всього 18 м2 метрів. Головне — правильно її облаштувати, як відповідно до власних життєвими інтересами, так і згідно з рекомендаціями дизайнерів, які знають, як підкреслити всі переваги такого житла.
Головним достоїнством гостінок вважається вільне планування, як у квартири-студії. Це означає, що у внутрішньому просторі немає зайвих стін і перегородок, які відокремлюють передпокій зону від кімнати, а кімнату від кухні. Так вони і не потрібні, все це можна зробити за допомогою дизайнерських прийомів або предметів інтер’єру.
Як візуально розширити простір в квартирі?
Перше питання, яке виникає при облаштуванні — як розширити внутрішній простір. Дійсно, адже Вам, як власнику такої міні-квартири, напевно, хочеться отримати візуально простору кімнату! І зробити це зовсім не складно:
Продумайте зонування вільного простору. Визначте, де краще розташувати кухню, скільки місця відвести під житлову зону.

- Використовуйте багатофункціональну меблі (розкладний диван, стіл-трансформер, пуфи і м’які куточки з системою зберігання). Телевізор краще повісити на стіну, а на кухні використовувати вбудовану побутову техніку.
- Зонування міні-квартири виконуйте з використанням різних оздоблювальних матеріалів. Так Ви зможете візуально відокремити функціональні зони, при одночасному збереженні єдиного простору.
- Використовуйте більше дзеркал і світловідбивних поверхонь. Меблі краще підбирати з глянцевими фасадами.
- Оптимальна колірна палітра для облаштування гостинки 18 м2 — білий, бежевий і інші світлі тони.
Практичні поради з облаштування гостинки
При облаштуванні обов’язково врахуйте особливості планування вашої квартири-гостинки, розміщення функціональних зон. Адже дуже важливо, щоб комфортно було облаштовано не лише кухня, кімната, або передпокій, а всі ці зони, в загальному своєму сприйнятті.
Дизайн кухні
Особливістю кухонної зони в смарт-квартирі є:
Компактні габаритні розміри;
Розташування в єдиному просторі разом з кімнатою;
Необхідність забезпечити функціональність на рівні з кухнею в повнорозмірною квартирі.
Звідси можемо запропонувати Вам наступні правила облаштування кухонної зоною:
Використовуйте не просто вбудовану побутову техніку, а універсальну, багатофункціональну. Це дозволить Вам і місце заощадити, і в той же час, не втратити в зручності щоденного приготування їжі.
В гостинці обов’язково повинна бути потужна витяжка. Завдяки їй, сторонні запахи не будуть проникати в житлову зону Вашої міні-квартири.
Меблі повинна бути універсальною. Наприклад, робоча поверхня може грати роль обіднього столу, барной стійки. У той же час, служити в якості чіткого візуального відділення кухонної зони.
Використовуйте максимум вільного місця. Намагайтеся оснастити кухню не тільки гарнітурами, але і дрібними настінними стелажами. Такі системи відмінно підходять для зберігання всяких дрібниць.
Правильні кольору! Для невеликої кухні відмінно підходять світлі і яскраві кольори. Бажано, щоб і фасади були глянцевими, дзеркальними. Так можна візуально розширити межі зоною приготування.
оформлення кімнати
В облаштуванні житлової зони, кімнати, рекомендуємо уникати зайвого захаращення вільного простору. Від великому ліжку відмовтеся на користь розкладного дивана. У комфорті Ви не загубите, а ось вільного місця побільшає.
Шафа для зберігання речей рекомендуємо залишити в передпокої, а ось в кімнаті краще розташувати невеликі секції або навіть відкриті полиці. Останнім часом дизайнери все частіше стали застосовувати такі рішення при облаштуванні компактних квартир.
Нарешті, не забудьте про декор. М’які килимки, яскраві картини, живі квіти, нарешті, легка тюль на вікні — все це додасть додаткового відчуття затишку.
Облаштування передпокої зони
У передпокої відмінно впишеться шафа-купе з дзеркальним фасадом. Але, рекомендуємо вибирати модель зменшеною глибини, зате збільшеної висоти — до самої стелі. Так Ви отримаєте місце для зберігання речей і взуття і, в той же час, не займете багато вільного простору.
Як ця затія реалізована в стінах гостинки, Ви можете побачити, відвідавши наші показові квартири! Тому телефонуйте до відділу продажів і записуйтеся на перегляд!
Методи зонування однокімнатної квартири
Якщо Вам потрібно відокремити, наприклад, кухонну зону від кімнати, але при цьому уникнути відчуття тісноти простору, вступити можна наступним чином:
Використовуйте розсувні системи з розжареного скла;
Склоблоки в половину висоти стіни;
Системи зберігання, напівпрозорі полиці, встановлені на кордоні двох зон;
Але, перш ніж робити вибір на користь одного з перерахованих варіантів, подумайте наскільки вдало кожен з них впишеться саме в інтер’єр Вашої смарт-квартири!
Як зробити ремонт в гостинці: розробляємо дизайн
Продумуючи дизайн, обов’язково врахуйте свій спосіб життя, свої інтереси. При цьому зіставте фантазії зі своїми реальними можливостями. Адже якщо ремонт в гостинці затягнеться на тривалий час через особливу грандіозності Ваших ідей, можна і зовсім втратити будь-який інтерес створення інтер’єру.
Велика увага приділіть висвітлення. Кожна з функціональних зон Вашої міні-квартири повинна мати своє, окреме висвітлення. Чим більше світла буде в гостинці, тим просторіше вона здається.
Дизайн-проект обов’язково повинен включати в себе план розташування меблів, а також предмети декору. Тільки так Ви отримаєте повне уявлення про те, яким буде готовий результат. Зробити такий проект можна самому або, звернувшись до фахівців!
Як виглядають гостинки з дизайнерським ремонтом
Пропонуємо Вам ознайомитись з, як всі перераховані рекомендації втілені в інтер’єрі гостінок нового житлового комплексу «Бестужівські сади» від компанії-забудовника «Воробйови гори». У цих міні-квартирах виконаний яскравий, привабливий і, найголовніше — функціональний ремонт.
За рівнем комфорту така нерухомість нітрохи не поступається повнометражним квартирах і навіть має кілька переваг перед ними. Хочете дізнатися про це докладніше — записуйтеся на перегляд показових міні-квартир, щоб своїми очима побачити, який може бути і Ваша гостинка в ЖК «Бестужівські сади».
А зараз, пропонуємо Вам невелику добірку фото готельного типу і як вони виглядають в різних стилях оформлення:
