Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 6.11.2018

Просмотров:

Як облаштувати малогабаритну квартиру

Сучасні гостинки і студії можуть бути практичним і затишними, якщо їх правильно облаштувати. Для ефективного використання простору застосовують дизайнерські прийоми.

 

Загальні рекомендації

Заздалегідь визначтеся з плануванням. Позначте необхідні функціональні зони — вітальню, спальню, дитячу, кухню (для студії), робоче місце.

Лайфхак! Постарайтеся з’ясувати, яким буде оптимальний розмір предметів побуту, використовуючи паперові форми. Вирежіте їх і розкладіть на підлозі.

Не залишайте мертві кути. Всі передпокої і коридори перетворите в функціональні зони. Вони ідеально підійдуть в якості додаткових ресурсів для зберігання речей, які нечасто використовуються.
Купуйте або велика кількість компактної багатофункціональної меблів (підійде, наприклад, для стилю прованс) або всього кілька масивних виробів. При цьому намагайтеся, щоб фурнітура зливалася з оформленням статі. М’який куточок з диваном посередині буде найвигідніше виглядати, якщо не буде акцентувати на собі увагу.
Особливу увагу приділіть якості обробки. По-перше, в малогабаритній квартирі кожна деталь потрапляє під пильну увагу. По-друге, зіткнення з обробкою в гостинці трапляється частіше, ніж у великому будинку.

 

Стилі

Для готельного типу і студій найкраще підходять інтер’єри з елементами мінімалізму:

Хай тек. Характеризується неяскравими відтінками і великим кількість електронних смарт-пристроїв, що спрощують побутове життя.
Лофт. Недбалий дизайн з мінімумом обробки. Візуальний простір дає творчий безлад і хаотична меблювання.
Скандинавський. Практичний і найзатишніший стиль. Головні правила оформлення інтер’єру: світлі (часто білі) стіни і меблі, більшість виробів з натуральних матеріалів.

Важливо! Один з небагатьох стилів, що підходять для малогабаритних квартир і не мають елементів мінімалізму — прованс. Він любить квіткові принти і велика кількість текстилю.

У виборі дизайну рекомендується відштовхуватися від особливостей квартири. Це допоможе заощадити на обробці і розкрити переваги житлоплощі.