Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 12.02.2019

Просмотров:

Як оцінити квартиру на око? Чи дійсно вам підходить

До нової квартирі у покупців завжди багато вимог: нерухомість повинна підходити по метражу, кількості кімнат, фінансовим можливостям. Але є речі, які не оцінити сухими цифрами. Це ті чинники, які впливають на атмосферу в домі і від яких залежить, чи буде конкретно цим мешканцям в ньому комфортно. На що звертати увагу при виборі?

Первинна інформація

До того, як дивитися на квартиру наживо, оцініть планування. Подумайте, наскільки зручно вам буде жити на такій житлоплощі.

Важливо! Чи не радьтеся з друзями і родичами, які не перебуватимуть в цій же квартирі. Інакше ви отримаєте некомпетентні і суперечливі рекомендації, які тільки ускладнять процес вибору.

З метою збору первинної інформації дивіться картинки на сайті компанії-забудовника. Після цього етапу можна також з’їздити самостійно подивитися на будинок, побродити по району, прислухатися до своїх відчуттів — наскільки вам добре і комфортно.

Огляд житла

Как оценить квартиру на глаз? Действительно ли вам подходит

Перегляд квартир може бути стомлюючим заняттям, якщо не дотримуватися кількох простих правил:

Не дивитися відразу кілька пропозицій за один день. Інакше очей «замилиться» і сприймати, а тим більше оцінювати житлоплощі адекватно буде складно.
Брати з собою фотоапарат. Фіксуйте все, що бачите. Пізніше можна буде переглянути знімки кілька разів і побачити квартиру новим поглядом. Також це допоможе порівняти різні варіанти житла.
Не йти на огляд в втомленому або сонному стані. Незадовільний самопочуття негативно позначиться на вашому сприйнятті.
важливі моменти

Первинний огляд нерухомості — це ваш шанс зібрати максимум інформації про, що здобувається житло. Звертайте увагу на:

Планування і розташування кімнат. При різному складі сім’ї одна і та ж квартира може бути і затишною, і не дуже. Все залежить від того, як ви збираєтеся використовувати окремі кімнати, іншими словами, які функціональні зони вони представлятимуть. Прохідна вітальня допустима, прохідна спальня — немає.
Найближче оточення. Чи комфортно вам буде з сусідами? Чи достатньо чиста сходова майданчик?
Вид з вікна, на якій стороні (сонячної чи ні) знаходиться квартира.
Наявність всіх необхідних вам приміщень і умов. Для сімей з дитиною це ігровий майданчик у дворі і місце для дитячої в квартирі. Для фрілансерів — приміщення для обладнання домашнього офісу. Для тих, хто планує зміна сімейного стану — можливість перепланування.
Якість вікон, дверей, стін. Це потрібно зробити не тільки в квартирі, але і в під’їзді.
Власне відчуття. Якщо вам щось не подобається, але ви не можете визначити, що саме, не намагайтеся це раціоналізувати, краще подивіться інший варіант, в якому вам буде комфортно.

Важливо! Не будуйте у себе в голові образ ідеальної квартири і не намагайтеся його знайти в реальності. Оцінюйте безпосередньо то житло, в якій перебуваєте, і намагайтеся робити це об’єктивно.

Оцінка квартири при покупці нерухомості в новобудові на етапі будівництва

Как оценить квартиру на глаз? Действительно ли вам подходит

До здачі будинку в експлуатацію можливості з’їздити і подивитися квартиру немає. Але можна організувати відвідування будівельного майданчика. На місці ви оглянете район, оцініть вид з вікна, прилеглу територію.

Важливо! На огляд квартири рекомендується їхати всемжільцам. Але в разі недобудованої будівлі дітей варто залишити вдома — на майданчик їх не пустять.

Якщо планування квартири пересічний, можна також домовитися з компанією-забудовником про огляд аналогічної житлоплощі в іншому комплексі або на іншому проекті.