Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 22.01.2019

Просмотров:

Як заощадити простір в маленькій квартирі?

Раніше, питання розміщення меблів, практично не стояло, оскільки, можна було уздовж однієї стіни ставити «стінку», що складається з безлічі скриньок, а навпаки — м’які меблі. Але зараз смаки змінилися, новому поколінню до душі мінімалізм, та й в маленькій квартирі не всі ідеї можна втілити.

Как сэкономить пространство в маленькой квартире?

Є правила, спеціально придумані для невеликих квартир, які не рекомендується порушувати, щоб приміщення виглядало просторим, комфортним, світлим. Так наприклад, володіючи однокімнатною квартирою, не радять захаращувати кути, оскільки такий прийом розстановки робить кімнату менше. Ще одна порада — не перекривайте приміщення, адже зайве деталі «крадуть» простір.

Дизайнерські прийоми планування і розміщення меблів.

Как сэкономить пространство в маленькой квартире?

У маленькій квартирі важливо зберегти вільний простір, тому на допомогу приходять такі кошти, як:

об’єднання простору в єдине ціле. Міжкімнатні перегородки, невеликий нерухомості, забирають простір, позбувшись від них, Ви робите квартиру світліше, просторіше, затишніше. А правильна розстановка меблів, допоможе розділити приміщення на функціональні зони;
створення двоярусних кімнат. Якщо висота стелі дозволяє додати другий ярус — цим неодмінно варто скористатися. Прибравши спальню з загальної площі на другий ярус, можна домогтися економії квадратних метрів;
усунення зайвих меблів. Стелаж замість великої шафи, розкладний диван замість великому ліжку, розкладний столик замість обіднього столу — це лише незначна частка в море меблів — трансформер. Головний принцип — менше зайвих меблів, більше місця;
знаходження нестандартних рішень. Якщо великий гардероб все ж необхідний, а кімната всього одна, то навіщо ставити його вздовж стіни? Додайте гардероб в кутку, тільки залишилися три кути повинні бути вільними. Або ліжко можна поставити по діагоналі, щодо стін, що візуально збільшить простір. Використовуйте підвіконня як місце відпочинку, обладнавши його м’якими подушками. Це нестандартне рішення дозволить створити в квартирі Ваш власний тихий куточок.

Как сэкономить пространство в маленькой квартире?

З метою економії простору багато хто використовує різні предмети, але в декількох варіантах. Наприклад, дверний проріз оснащують додатковими полками, подіум під ліжком використовують для зберігання речей, придумують компактні деталі інтер’єру, задіють мало функціональні зони для додаткової зони розміщення.

Зараз у всьому світі досить актуальне питання розміщення населення, оскільки людей багато, а квадратних метрів, призначених для житла, мало. Тому дизайнери, конструктори, винахідники всього світу, знаходять рішення в нестандартних ідеях. Хтось заселяє покинуті заводські площі, хтось переобладнав старий автобус або фургон в будинок на колесах, хтось живе на восьми квадратних метрах. Але, володіючи житлом, скромних розмірів, людина вчиться компактно розміщувати речі, раціонально використовувати кожен сантиметр. У багатьох виходять досить цікаві об’єкти нерухомості. Але найбільш незвичайним — є архітектурна споруда, що розташоване на 1 кв.м., що вміщає всього одну людину.

Как сэкономить пространство в маленькой квартире?

Тому, Якщо Ви є щасливим володарем маленької квартири, то знайте: при правильній розстановці, грамотному наповненні, раціональному використанні — можна отримати комфортне, затишне приміщення для життя.