Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

15.02.2019 Компанія — забудовник «Воробйови гори» інформує про хід будівництва

По вулиці Бестужева, недалеко від торгово — розважального центру «Французький бульвар», будується другий будинок європейського класу, на території житлового комплексу «Бестужівські сади».

Будинок будується за європейськими технологіями з використанням екологічних матеріалів. Це буде надійний і яскравий комплекс з розвиненою інфраструктурою, а також складається з двох секцій. Будівельна бригада вже в другій секції приступила до заливання підлог коридорів на третьому поверсі. В цей же час, в першій секції, на третьому поверсі здійснюється кладка цегляних стін. Фасад будинку буде утеплений і прийме яскравий образ.

І нагадуємо, що залишилося зовсім небагато часу до кінця акції. Поспішайте, щоб встигнути взяти участь і стати претендентом на головний приз — позашляховик Nissan X-Trail 2018 года! Всі подробиці на офіційному сайті!

Компания - застройщик “Воробьевы горы” информирует о ходе строительства Компания - застройщик “Воробьевы горы” информирует о ходе строительства Компания - застройщик “Воробьевы горы” информирует о ходе строительства Компания - застройщик “Воробьевы горы” информирует о ходе строительства