Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

15.01.2020 Комплекс «Бестужівські сади» на завершальних стадіях будівництва

Уже зовсім скоро забудовник «Воробйові гори» планує здачу в експлуатацію нового об’єкта — житлового комплексу «Бестужівські сади», який знаходиться поруч з ТРЦ «Французький бульвар» у чистому та сприятливому районі Харкова. В пішій доступності від будинку зупинки трамвая і маршруток. Також поблизу є три станції метро: «Київська», «Академіка Барабашова» і «Захисників України».

На даному етапі йде процес шпаклювання сходового прольоту і підготовка до його фарбування. В дворівневих квартирах будівельники виконують зварювальні роботи по монтажу другого ярусу. Днями почалася установка другого ліфта.

Спеціалізовані бригади забудовника продовжують займатися оздобленням у багатьох квартирах. Тим, хто вирішив робити ремонт самостійно, вже видають ключі від студій, щоб майбутні мешканці могли почати перші етапи робіт.

Відзначимо, що в разі замовлення ремонту від наших фахівців Ви отримуєте готову квартиру відразу після введення об’єкта в експлуатацію. Також замовлення чистового оздоблення від забудовника більш вигідне, тому що матеріали закуповуються оптом. Вам не потрібно їздити по будівельним супермаркетам, всі зразки представлені у відділі продажів. За залишки клієнт не платить, а гарантія на роботи становить 1 рік.

ЖК «Бестужівські сади» — відмінний варіант для проживання за справедливою ціною.

Комплекс «Бестужівські сади» на завершальних стадіях будівництва