Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 25.01.2021

Просмотров:

КУПИТИ ГОСТИНКУ В НОВОБУДОВІ ХАРКІВ. СХЕМА ДІЙ

Гостинки в новобудові — це затишні однорівневі або дворівневі міні-квартири студійного типу площею 18-25 м². Головна перевага такого формату — доступність. Вартість смарт-квартири на початковому етапі будівництва становить 12-13 тисяч доларів США.

Купити гостинку в новобудові Харків зараз не складає труднощів — будинки з невеликими студіями пропонують багато забудовників у нашому місті.

Для того, щоб спростити завдання, в цій статті опишемо етапи придбання заповітної нерухомості з усіма нюансами.

 

Покроковий процес вибору і покупки житла в новобудові

Ретельно продуманий план дій та уважність — визначальні параметри при покупці нерухомості, адже це велике придбання на довгі роки.

Що стосується гостинок у новобудові, тут виділимо такі етапи:

  • вибір району міста;
  • вивчення споруджуваних і зданих об’єктів;
  • вибір будинку по індивідуальним вимогам;
  • консультація із забудовником по ціні, квадратурі та умовам покупки;
  • перегляд варіантів гостинок; 
  • пошук інформації про компанії;
  • перевірка статутних і дозвільних документів;
  • вивчення договору і умов розстрочки (за необхідності);
  • угода.

Важливо! Не проводьте операцію на покупку гостинки без перевірки всіх документів, у тому числі відповідності поверховості будинку та цільового призначення між дозволом та реальною картиною.

КУПИТИ ГОСТИНКУ В НОВОБУДОВІ ХАРКІВ. СХЕМА ДІЙ

Вибір об’єктів у певному районі

Практично у кожного покупця є пріоритети в районах міста. Одні вибирають звичне місце, де жили в дитинстві, інші — інфраструктуру, треті — екологічність. На жаль, не завжди вдається знайти гостинку в потрібній місцевості, тому доводиться розширювати географію.

Отже, Ви виявили ряд цікавих об’єктів. Серед них можуть бути здані будинки або комплекси в процесі будівництва. Зі зданим об’єктом ситуація простіше: покупець бачить побудований будинок, у якому, можливо, вже живуть інші люди. Однак у цьому випадку доведеться заплатити за смарт-квартиру практично вдвічі більше.

Найчастіше гостинки купують на ранніх етапах зведення будинку. Тому, якщо на місці будівництва тільки виритий котлован, Ви встигаєте купити квартиру за найбільш вигідною ціною. Однак пам’ятайте, що процес може затягнутися. Крім того, 3-5 місяців піде на ремонт. Тому тут важливо розуміти, що для покупця є первинним: терміни або вартість.

Якщо ж у даному районі великий вибір будинків з гостинками (наприклад, цілий житловий квартал), то підшукуйте комплекс під свої побажання (поверховість, віддаленість від дороги, інфраструктура на території та інше).

 

Консультація із забудовником

Після того, як Ви визначилися, відвідайте сайт компанії: вивчіть планування, терміни здачі, інформацію про охоронну систему, опалення, органі управління (ЖЕК або ОСББ) тощо.

Також можна відразу відправитися у відділ продажів, де з усіх питань проконсультують докладніше. Багато забудовників для наочності надають віртуальний тур навіть по недобудованим комплексам.

Відразу уточніть варіанти покупки (розстрочка і відсоток по ній), відповідальність компанії при несвоєчасній здачі об’єкта, вплив курсових коливань на вартість — загалом, максимум серйозних нюансів.

 

Перевірка забудовника на сумлінність

Це дуже важливий етап на шляху до покупки гостинки новобуд Харків. Пошук і аналіз інформації про будівельну компанію може застерегти від неприємних сюрпризів, особливо якщо мова йде про споруджуваний об’єкт.

Для початку елементарно прочитайте відгуки в Інтернеті. Потім зверніться до відділу продажів з проханням надати документи і дозволи на будівництво. Будь-який забудовник зобов’язаний це зробити!

Цілком можливо, що на цьому і наступному кроці знадобиться допомога юриста.

КУПИТИ ГОСТИНКУ В НОВОБУДОВІ ХАРКІВ. СХЕМА ДІЙ

Вивчення договору і угода

Найчастіше договір на покупку гостинки в новобудові передбачає схему вкладення коштів до фондів фінансування будівництва. Відзначимо, що ця операція проводиться у безготівковій формі, тобто через банк.

У договорі мають бути прописані:

  • поверховість і цільове призначення будинку;
  • площа квартири (цей параметр може незначно змінитися після закінчення будівництва, і про це має вказуватися в договорі);
  • варіанти можливої зміни вартості (при покупці в розстрочку);
  • обов’язки обох сторін і відповідальність.

Якщо Вас все влаштовує, можете сміливо підписувати договір, оплачувати квартиру і ставати володарем гостинки в новобудові