Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 9.10.2019

Просмотров:

КУПІВЛЯ ДВУХКІМНАТНИХ КВАРТИР У ХАРКОВІ — ЗРУЧНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ЖИТТЯ

Придбання житлової нерухомості — серйозний крок для кожної людини. Така покупка вимагає великих фінансових вкладень, тому краще ретельно продумати наперед, який саме формат квартири стане комфортним для Вас на довгі роки.
Первинний ринок нерухомості пропонує багато варіантів житла. На відміну від вторинного, зараз забудовники зводять будинки різних класів: від економ до елітного. Різниця полягає в типі споруди, матеріалах для внутрішньої обробки, площі квартир і т.п.
При всьому різноманітті вважається, що найкращий вибір для покупки — це двокімнатні квартири. Для цього є кілька причин.

Ціна

Зараз ринок новобудов рясніє пропозиціями про продаж гостінок, які ще називають смарт-квартирами. Їх ціна доступна. На етапі будівництва можна придбати невелику студію за 14-15 тисяч доларів.
Однак, якщо розібратися, вартість одного квадратного метра в них виходить вище, ніж в повногабаритного квартирі, приблизно на 25-30%. Такий факт можна пояснити тим, що то саме по собі будівництво більш витратна. Причини цього:

  • необхідність зведення великої кількості стін і перегородок;
  • наявність ніш;
  • установка великих вікон для візуального збільшення простору;
  • підведення великої кількості комунікацій.
КУПІВЛЯ ДВУХКІМНАТНИХ КВАРТИР У ХАРКОВІ - ЗРУЧНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ЖИТТЯ

Що стосується однокімнатних квартир, вони до сих пір залишаються самим ліквідним житлом в Харкові. Саме тому є тенденція, що різниця між ціною на однушку і двушку буде поступово скорочуватися.
Якщо на етапі будівництва вартість одного квадратного метра однакова, то в готовому об’єкті її зростання найчастіше відбувається швидше саме в однокімнатних квартирах.
Також на ціну впливає висока популярність готельного типу і одиничок серед інвесторів. Багато людей зараз вкладають свій капітал в житло, щоб здавати його в оренду. У цьому випадку вони вважають за краще купити дві маленькі квартири, а не одну повноцінну двушку.
Якщо Ви не маєте необхідним капіталом, можна скористатися розстрочкою від компанії-забудовника. Зазвичай вона оформляється в гривні під більш низький відсоток, ніж кредит у банку. Такий вид плати не припускає додаткових витрат (разові комісія, страхові збори), а також великої кількості документів.

КУПІВЛЯ ДВУХКІМНАТНИХ КВАРТИР У ХАРКОВІ - ЗРУЧНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ЖИТТЯ

Функціональність

Повногабаритна квартира відрізняється по функціональності від маленької студії такими параметрами:

  • повноцінна кухня;
  • великий санвузол;
  • балкон;
  • площа від 30 кв.м .;
  • на сходовому майданчику не більше 10 квартир.

Безумовно, все це впливає на комфорт проживання. Кухні в новобудовах зараз великі. Вони служать зоною для приготування їжі, їдальнею, а також можуть вмістити багато сучасної техніки.
Санвузол може бути як роздільним, так і поєднаним. У будь-якому випадку там можна встановити лежачу ванну, пральну машину, поставити кошик для білизни. У гостинках доведеться задовольнятися душовою кабіною. Площа санвузла в них зазвичай становить не більше 1,5 кв.м.
Балкон — також вигідне відміну квартир від невеликих студій. Багато хто робить там робочу зону або спортивний куточок. На балконі зручно складати різні речі, сушити білизну або відпочивати на свіжому повітрі в теплу пору.
Всі ці параметри є і в однокімнатних квартирах, але наявність двох кімнат необхідно для сімей з дітьми. Навіть якщо Ви поки не плануєте поповнення, мати окрему спальню дуже зручно. Адже сон — важлива частина нашого життя. Жоден диван не замінить комфортне ліжко з ортопедичним матрацом.

Купівля двокімнатної квартири вимагає великих капіталовкладень, ніж гостинка або одиничка. Але все-таки краще відразу купити двушку, ніж потім знову займатися пошуком, ремонтом і переїздом. Адже таке житло більш функціональне і комфортне.