Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

15.03.2019 Квартира і преміальні послуги для всіх в ЖК «Бестужівські сади — 2»!

Будівництво другого будинку в житловому комплексі по вулиці Бестужева тривають і вже зараз можна стати власником якісного житла і не тільки! Компанія — забудовник «Воробйови гори» пропонує повний комплекс послуг для європейського рівня життя в Харкові!

Двосекційний будинок зводиться з дотриманням європейських норм, а також з використанням якісних матеріалів. Техніки будівництва дозволяють створити теплий, енергоекономічний будинок з сучасним плануванням, поліпшеною обстановкою. У першій секції бригада будівельників завершила стельове перекриття третього поверху, готуючись до заливання підлог коридорів. Тут же, на другому поверсі, закінчена кладка стін санвузлів. Одночасно з цими роботами, у другій секції комплексу, будівельники планують завершити, до кінця тижня, зведення зовнішніх, цегляних стін, шостого поверху.

У цьому комплексі, як і у всіх інших від нашого забудовника, мешканцям надають повний супровід і підтримку у вирішенні побутових питань. Займається цим організація — ОСББ! Це впроваджена нами в житловий сервіс послуга, яка має в своєму штаті кваліфікований персонал, готовий прийти на допомогу мешканцям 24/7. Вони можуть вирішити проблему електрики, сантехніки, каналізаційних систем, опалювального обладнання та інше.

Компанія — забудовник «Воробйови гори» постійно проводить акції для своїх покупців. 16 березня 2019 року, в суботу, відбудеться фінал чергової акції, серед учасників якої ми розіграємо позашляховик Nissan X-Trail! Буде багато додаткових призів і подарунків! Стежити за святом можна за адресою провулок Шевченківський 32 або онлайн в Instagram! Початок о 11.00! Чекаємо всіх!

Квартира и премиальные услуги для всех в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Квартира и премиальные услуги для всех в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Квартира и премиальные услуги для всех в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Квартира и премиальные услуги для всех в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Квартира и премиальные услуги для всех в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Квартира и премиальные услуги для всех в ЖК “Бестужевские сады - 2”! Квартира и премиальные услуги для всех в ЖК “Бестужевские сады - 2”!