Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 29.10.2019

Просмотров:

Квартира під ключ, чи варто купувати?

Забудовники пропонують два види нерухомості в новобудовах: з чорновою обробкою і під ключ.
У першому випадку ви в’їжджаєте в житлоплощу з голими стінами. Тому вона потребує додаткової обробки.
У другому — готове житло, в яке можна заселитися відразу ж після отримання ключів.
Другий варіант позбавляє покупця від необхідності вкладати фінанси і сили в ремонт. І це не єдина перевага готових апартаментів.

Продумані планування і рішення

У сучасних новобудовах представлені смарт-планування — планування, які дозволяють навіть малогабаритну нерухомість зробити комфортабельною. Для цього використовуються такі дизайнерські прийоми:

  • Два рівня в одній квартирі. Дозволяє розділити приватну зону і суспільну.
  • Європейське розділення кімнат. У Євроквартири одна з житлових кімнат об’єднана з кухонною зоною і передпокої. Це позбавляє від мертвих кутів і зменшує кількість квадратних метрів без шкоди простору.
Квартира під ключ, чи варто купувати?

Купуючи нерухомість під ключ, ви можете бути впевнені, що всі інші рішення теж будуть продуманими і практичними. Кольорове оформлення візуально розширювати простір, спальня перебувати в відокремленому й спокійному місці, а кухня вміщати все необхідне для приготування і вживання їжі, а також відпочинку.

Якісні матеріали

Проблема самостійної обробки часто полягає в нестачі інформації. Вона стосується продумування дизайну і вибору будівельної бригади, плюс матеріалів. Продавці в будівельних магазинах можуть з однаковою ймовірністю порадити як хороші, так і не кращої якості матеріали за ціною вище середньої.
Важливо! Через неякісні матеріали навіть добре виглядає спочатку ремонт доведеться незабаром переробляти.
Обробкою апартаментів в новобудовах займаються фахівці, які давно працюють у цій сфері. Вони точно знають, які матеріали використовувати. Як результат вас чекає довгостроковий ремонт, який буде одночасно і стильним, і якісним.

Великий вибір дизайнів

Знову ж таки, якщо ви не займаєтеся дизайном інтер’єрів, складно відразу зрозуміти, чого ви хочете. Вибір готових апартаментів позбавить вас від нескінченних пошуків ідеального дизайну. Ви можете переглянути варіанти по каталогам в офісі забудовника. Так ви приблизно сооріентіруетесь по поточним тенденціям.
Всі фотографії — це вже реальні, цільні і комфортабельні квартири. Тому вам не потрібно буде окремо «збирати» житло і турбуватися про те, що одна його частина не буде поєднуватися з іншого.

Квартира під ключ, чи варто купувати?

Індивідуальний підхід

Ті, хто хоче підійти до вибору інтер’єру більш вдумливо і не робити ремонт «як у всіх», можуть замовити персональну консультацію фахівців і висловити свої побажання. Забудовник їх обов’язково врахує, і після отримання ключів ви в’їдете в квартиру своєї мрії.
Особливо багато можливостей у тих покупців, які купують нерухомість на ранніх етапах будівництва. До речі, також вони істотно економлять. Ціна квадратного метра на стадії закладки фундаменту в два рази нижче звичайної!
Поки будинок не добудований, ви впливаєте на планування своєї квартири. Наскільки — залежить від проекту і слід уточнювати у представників компанії-забудовника.
Якщо ви цінуєте свої ресурси, сенс в покупці квартири під ключ, є. Надійні забудовники піклуються про своїх клієнтів. Тому якість обробки гарантується.