Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 28.08.2019

Просмотров:

Квартира під ключ: вигідно чи ні?

Кожен раз, стаючи власником нерухомості, ми вирішуємо як будемо її ремонтувати, робити комфортніше. А збираючись робити ремонт, розуміємо, що це складніше, ніж здавалося спочатку. Низка нескінченних грошових вливань, покупка будівельного матеріалу, пошук відповідальної бригади і ще безліч проблем, з якими доводиться мати справу.
Сегмент ринку, де була придбана нерухомість, не має особливого значення. Адже первинний ринок або вторинний — єта процедура неминуча. З різних причин: не подобається смак колишніх власників (дизайн), або стиль втратив актуальність, або його просто немає.
Ми не будемо розглядати реалізацію своїми руками. Цей варіант під силу фахівцеві — будівельнику. Для пересічного громадянина, ремонт — це випробування з безліччю рівнів складності.
Але є рішення, яке позбавить від зайвого клопоту — квартира під ключ! Це різнопланове поняття, але сенс один — спростити життя власникам квартири.

Ремонт під ключ

Це багатообіцяюча допомогу означає, що будівельна бригада виконує всі роботи у Вашій квартирі. Починаючи з стель і закінчуючи вхідними дверима. А Ви оплачуєте таку послугу, згідно з кошторисом, проведених робіт.
Це дуже зручно, оскільки одна будівельна бригада здійснює всі роботи. Власникам не доведеться шукати різних фахівців для різних робіт. Якщо Вам пощастило знайти таку бригаду, то півсправи вже зроблено.
Але, крім плюсів такої затії, є і мінуси. Сюди відносяться — недобросовісні працівники, висока вартість, терміни. Вартість робіт найманої бригади завжди дорівнює вартості витрат на будматеріали. А договір допоможе юридично регулювати відносини.
Тому, коли квартира в новобудові, і нерухомість потребує капітального ремонту, то необхідно враховувати розмір витрат або вибирати більш вигідні пропозиції.

Ремонт від компанії-забудовника

Квартира під ключ: вигідно чи ні?

Таку послугу надають не всі девелопери, тому вона вважається чимось оригінальним. Але, насправді, послуга «квартира під ключ від забудовника» — це інструмент, що допомагає власникам економити.
Кожен девелопер співпрацює з оптовим постачальником будівельних матеріалів, для придбання товарів за адекватні засоби. Звідси випливає, що витрати будуть оптимізовані, що дозволить мінімізувати ціну за квадратний метр.
Ще одним суттєвим моментом є якість проведених робіт. Навряд чи досвідчений девелопер довірить будівництво житлового об’єкта дилетанту. Як правило, всі забудовники намагаються укладати довгострокові договори з підрядниками на кілька об’єктів. І змінюють бригаду у виняткових випадках. Тому, можна бути впевненими, що роботи у Вашій квартирі будуть зроблені якісно, ​​недорого і швидко. Тут ще важливу роль відіграє репутація компанії, у якій Ви купуєте. Серйозного забудовнику не потрібні негативні відгуки.

Послуга: заходь і живи!

Квартира під ключ: вигідно чи ні?

Тут все ще краще — бригада фахівців, створює абсолютно все: від ремонту до обстановки. Тобто, дизайнер створює проект, який Вас влаштує, потім цей проект втілюється в життя. Меблі, світильники, техніка, підлогове покриття, аксесуари — все займе свої місця. Вам залишиться тільки перевезти особисті речі — відповідний вихід, коли Ви дуже зайняті.
Ще не всі девелопери надають таку допомогу своїм покупцям. Якість буде на висоті, а обстановка буде залежати від фінансових можливостей власника.
Питання вигідності очевидний. Якщо Ви не майстер по обробці квартир, то Вам доведеться залучати професіоналів. Головне вибрати те, що влаштує Вас!