Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 14.05.2019

Просмотров:

Квартира-студія: порятунок чи ілюзія?

Студійна планування — це рішення, що дозволяє раціонально використовувати житловий простір за рахунок відсутності внутрішніх перегородок. Ідея робити квартири-студії прийшла з Європи і їх альтернативна назва — еврооднушкі.

Зараз студії — досить популярне пропозиція на ринку нерухомості. Малогабаритні квартири дуже затребувані, тому забудовники вибирають саме такі планування для своїх проектів.

Студія представляється справжнім порятунком для мешканців, що не надто великим бюджетом, і позиціонується як більш зручний варіант, ніж гостинка або секція. Чи так це, розглянемо нижче.

Переваги квартири-студії

Однокімнатна євроквартира виглядає стильно і практично. Відразу зі входу ви потрапляєте в простір, де передпокій переходить у вітальню, а вона — в спальню і кухню. Так все виявляється під рукою. Функціональні зони можуть бути і іншими — це суто індивідуальний вибір мешканця. При цьому крім практичності, у студії є такі переваги.

невисока ціна

У студії не буває зайвих метрів і мертвих кутів. Передпокій, коридори і переходи прибирають без зменшення функціональності. Тому ви платите за той же комфорт, що і в стандартній однушке, але меншу ціну.

Візуально більше простору

Такий ефект виникає за рахунок більшої кількості світла, що проникає в усі кути євроквартири. Щоб зберегти і посилити це враження, рекомендується для поділу зон використовувати напівпрозорі ширми і арки, а на стіни навпроти вікон повісити дзеркала.

Можливості втілення самих креативних ідей

За фактом, студійна планування являє собою просто прямокутник. І в його рамках ви можете робити все, що завгодно. Перепланувати квартиру в майстерню, встановити подіум, щоб відокремити спальню, розділити кімнату на дві частини барной стійкою, яка може виконувати роль домашнього офісу або обробного столу.

Чудово в студії виглядають ідеї з’єднання балкона або лоджії з житловою кімнатою, а також використання архітектурних споруд.

недоліки

Головний недолік євроквартири — її відкритість. Це може бути гідністю для однієї людини, але чим більше мешканців, тим незручно їм буде сусідити в одному житловому просторі, навіть якщо площа студії становитиме 100 квадратних метрів. Проте, ця особливість студійної планування зіграє на руку сім’ям з зовсім маленькою дитиною — так малюк завжди буде під наглядом.

Інші недоліки квартир-студій:

Необхідність ретельно продумувати дизайн. У такий нерухомості немає стандартної, типовий, планування, по якій можна швидко створити інтер’єр. Тут не просто можна, але потрібно креативити, що не кожен готовий робити.
Об’єднання всіх функціональних зон в одну. Повністю розмежувати частини квартири не вийде. Коли ви будете готувати — запах з кухні тут же виявиться і в вітальні, і в спальні. Втім, ця проблема практично непомітна завдяки хорошим ватажком в сучасних новобудовах.
висновки

Не можна однозначно сказати, чого у квартир-студій більше — переваг або недоліків. Все залежить від того, з чийого боку дивитися.

Творчій людині, який шукає квартиру, щоб облаштувати її під свій смак, регулярно приймати гостей, але жити одному, євро-одиничка підійде ідеально. Сподобається такий варіант і молодятам, які планують завести дитину.

А ось для кого студія швидше за все не підійде, так це для сімей з двома дорослими дітьми, а також консервативним людям, що цінують особистий простір.