Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 28.08.2020

Просмотров:

Квартири на якому поверсі викуповують швидше за все

Практично у кожного поверху є сильні і слабкі сторони. Є люди, які мріють про апартаменти типу «пентхаус», щоб насолоджуватися видом з висоти. Є й ті, хто через обставини (наприклад, дитину або хворобу) вибирає жити «нижче», ідеально – якщо на першому поверсі, з якого найпростіше вийти на вулицю, не використовуючи ані ліфт, ані драбину.

Але це все індивідуальні смаки і переваги. А статистика працює з більшістю і каже, що більшість воліє середнє значення – самі оптимальне.

Чому середній поверх такий популярний

З висоти хороший вигляд, але влітку там сонце нагріває дах, а якщо ліфт зламається, доводиться ходити пішки. Це, звичайно, корисно, але не дуже зручно, якщо поспішати на роботу, не кажучи вже про мам з колясками і людей зі слабким здоров’ям.

Нижній поверх всіх цих недоліків позбавлений, зате набуває нових: холодну підлогу, шум з вікон і підвищена увага мімопроходящіх сусідів.

Звичайно, мінуси і верхніх, і нижніх поверхів нівелюються їх перевагами, але в популярності компромісного – середнього – варіанту, вони явно програють.

Важливо! Середні поверхи розбирають швидше за все, причому з доступних варіантів воліють апартаменти з чудовим краєвидом, наближеним до верхніх рівнів. Наприклад, якщо новобуд 20-поверховий, в першу чергу викуплять 14-16 поверхи.

Квартири на якому поверсі викуповують швидше за все

Портрет середньостатистичного покупця

Квартири в новобудовах купують для себе або під здачу в оренду (як інвестиція в нерухомість). Мотивація у обох видів покупців одна:

  • для себе шукають якомога комфортніші умови;
  • для здачі в оренду шукають якомога комфортніші умови для потенційного орендаря.

Проте, і перший, і другий види можуть мотивуватися також зменшенням витрат на придбання квартири. А верхні і нижні поверхи зазвичай на 15-20% дешевше за середні.

Портрет середньостатистичного покупця також може змінюватися в залежності від комплексу. Ті новобудови, умови яких добре підходять для літніх мешканців і сімей з маленькими дітьми, в першу чергу будуть користуватися попитом у цих категорій, тому квартири нижче в таких будинках продадуться швидше.

Квартири на якому поверсі викуповують швидше за все

Як встигнути купити квартиру своєї мрії

Ще до покупки квартири вирішите для себе, що вам важливо: може бути, всупереч більшості, вам найбільше подобаються верхні поверхи або ви мрієте про те, щоб жити на першому і цокольному? Потім проаналізуйте ринок і шукайте відповідний новобуд.

Щоб встигнути придбати ідеальний варіант, купувати потрібно якомога раніше. Продажі в майбутньому будинку відкривають на етапі закладки фундаменту. Більш того: в цей період ціни за квадратний метр ставляться на 30-50% нижчі за середньоринкові. Якщо при цьому купувати квартиру не на середньому поверсі, можна заощадити до 70%. Але і якщо хочете апартаменти середньої поверховості – краще брати раніше.

Важливо! Саме на стадії закладки фундаменту найбільший вибір – вільні всі планування і всі поверхи.

Крім поверху важливо також, на яку сторону виходять вікна. І найвдаліші варіанти розберуть першими. Якщо не забаритися – можна бути в рядах цих щасливих покупців.

Завершити образ ідеальної нерухомості допоможе замовлення ремонту від забудовника. За каталогом можете вибрати, як буде виглядати ваша квартира, внести коригування в дизайн, на власні очі оцінити якість матеріалів. В результаті до моменту здачі будинку в експлуатацію, ви в’їдете саме в ті апартаменти, про які мріяли.