Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 15.11.2017

Просмотров:

Квартири для бізнесу в ЖК «Бестужевські сади» — заробляйте без зайвих зусиль!

Квартири для бізнесу в ЖК «Бестужевські сади» — заробляйте без зайвих зусиль!

Квартири для бізнесу в житловому комплексі-новобудові «Бестужевські сади» — це найкращий спосіб заробляти 12-16% річних у валюті, від вартості нерухомості. Це готовий бізнес-план, яким вже користуються харків’яни, які стали власниками високоприбуткових квартир від компанії-забудовника «Воробйови гори». Бути може, прийшла і Ваша черга?

Квартиры для сдачи в аренду

ЖК «Бестужевські сади» — Ваш бізнес на здачі квартири в оренду

Бізнес, пов’язаний з нерухомістю — найприбутковіший і найменш ризикований, серед усіх існуючих варіантів. Адже вкладаючи гроші в покупку житла, Ви отримуєте реальний «продукт», а не листок паперу із запевненнями того, що Вам будуть виплачені відсотки (у випадку з депозитами в банку). Купівля квартири для бізнесу — це стабільність і швидка окупність!

Как организовать бизнес по сдаче квартир в аренду

Здаючи гостинку в ЖК «Бестужевські сади» в оренду, Ви зможете отримувати 12-16% річних в доларах США. До слова, це значно вище, ніж банківські депозити. А з урахуванням того, що з роками вартість житлової нерухомості буде стрімко рости, при продажу гостинки Ви отримаєте суму більше, ніж спочатку вклали.

І найголовніше — бізнес на оренді квартир, куплених Вами в ЖК «Бестужевські сади», від компанії-забудовника «Воробйови гори» — це реальний спосіб, без зайвих зусиль отримувати прибуток. Вам просто потрібно передати управління своєю нерухомістю нашої керуючої компанії, яка буде:

Шукати квартиронаймачів і укладати з ними договір оренди;
Контролювати своєчасність оплати комунальних послуг;
Вирішувати інші побутові питання, не турбуючи Вас.

Вам потрібно буде просто отримувати гроші, в рахунок оренди, і придумати, на що б Ви хотіли витратити їх — відпочинок за кордоном, покупка автомобіля, а може, придбання ще однієї гостинки в ЖК «Бестужівські сади» для того, щоб дохід став ще більше ?

Бизнес сдачи квартир в аренду

ЖК «Бестужівські сади» — широке розмаїття квартир для бізнесу

У нашому новому житловому комплексі, який розташовується в «тихому» центрі міста Харкова, Ви можете купити гостинку для здачі в оренду, загальною площею від 11 до 50 м2! При цьому, квартири представлені в самих різних планувальних рішеннях:

Студії, в яких всі функціональні зони об’єднані в рамках єдиного простору. Мінімум стін і перегородок, які крадуть простір;
Компактні двокімнатні квартири будуть ідеальним варіантом для здачі молодій сім’ї, в якій є дитина;
Дворівневі квартири — варіант для прогресивної, просунутої молоді.

Квартиры в Харькове для сдачи в аренду

 


Популярные запросы:

#купить квартиру студию в Харькове#гостинки со своим санузлом и кухней#двухуровневые гостинки#малогабаритки#новые гостинки в Харькове#смарт-квартиры.