Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 4.12.2017

Просмотров:

Квартири для студентів в ЖК «Бестужевські сади» — комфортно, доступно, молодіжно!

Новий житловий комплекс «Бестужевські сади» від компанії-забудовника «Воробйови гори» здатний стати ідеальним житлом для молоді і студентів. Наші квартири вже кілька років поспіль залишаються хітом продажів, тому що поєднують в собі раціональні планування, оптимальні площі і сучасні рішення! «Бестужевські сади» — це найкраще місце для життя студентів і молоді!

Квартиры для студентов

Купити гостинку набагато дешевше, ніж зняти квартиру для студентів на весь період навчання

Вам складно в це повірити? Тоді наведемо реальні факти! Період навчання у ВНЗ становить 6 років (або 72 місяці). Саме стільки Вам необхідно буде знімати квартиру. Припустимо, що Ви знайдете економ варіант квартири під з’їм і будете платити за неї 4000 гривень на місяць, не рахуючи витрат на комунальні послуги. За 72 місяці ця сума виходить 288 000 гривень! Рівно стільки Ви віддаєте зовсім незнайомій Вам людині за тимчасове проживання. А що далі, коли навчання закінчиться? Тут всього 2 варіанти:

Продовжувати знімати і оплачувати проживання далі;
Повернути назад, до батьків.

Але ж за ці ж гроші, і навіть дешевше, Ви можете купити гостинку в новому житловому комплексі «Бестужівські сади» і вже будувати подальші плани на майбутнє! В даному випадку Ви отримуєте не знімне, а своє власне житло, яке стає основою для Вашого подальшого розвитку! Так чи варто віддавати кілька сотень тисяч гривень за тимчасовий притулок або ж краще обзавестися своєю власною квартирою?

Квартиры для студентов

Великий вибір квартир для студентів в ЖК «Бестужевські сади»

Якщо Ви вже не розглядаєте варіант яку можна зняти квартиру для студентів, а на всі 100% зацікавлені нашими готельками, ми пропонуємо Вам розглянути нашу пропозицію докладніше:

Однокімнатні студії, в яких весь внутрішній простір об’єднано в рамках єдиної житлової зони. Це дозволяє уникнути обмеженості простору, створити інтер’єр з максимальною функціональною корисністю для тих, хто в ньому буде проживати. Вибір квартир даного формату доступний, площею від 11.3 до 41.2 м2

Квартиры для студентов

  • Двокімнатні гостинки, площею 37.2 м. Такий варіант ідеально підійде не тільки для студентів, а й для молодих сімей, які в найближчій перспективі розглядають можливість поповнення, народження на світ дитини. У двокімнатних гостинках кухня-студія сполучена з вітальнею зоною, а в якості окремої зони відпочинку виділена комфортна спальня з вбудованою вбиральні.

Квартиры для студентов

  • Дворівневі гостинки в ЖК «Бестужевські сади», площею 24.8 м2. Їх особливість в тому, що вони мають збільшену висоту стель, яка досягає 4-х метрів, і другий рівень, у вигляді комфортного спального місця. Серед студентів, до речі, такі квартири користуються величезною популярністю, адже цей варіант справжній ХІТ продажів на ринку нерухомості в Харкові.

Квартиры для студентов

Шукайте житло для студентів в Харкові? Купуйте гостинку в ЖК «Бестужевські сади»!

«Бестужевські сади» — це більш комфортний, вигідний і молодіжний варіант нерухомості для студентів! Якщо Ви не хочете провести студентські роки в гуртожитку і якщо Ви розумієте, що знімати квартиру все 6 років поспіль — це трата грошей даремно, купуйте гостинку в ЖК «Бестужевські сади»! Таке житло для студентів буде найкращим і вигідним варіантом з усіх можливих.

Поспішайте скористатися нашим чинним акційною пропозицією, завдяки якому вартість гостинки стане для Вас ще більш доступною! Телефонуйте в наш відділ продажів для уточнення всіх деталей: 097-776-76-76, 050-05-600-05 і записуйтеся на перегляд гостінок в ЖК «Бестужевські сади»!