Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 3.10.2018

Просмотров:

Квартири в розстрочку

Кожна людина, на протязі цілого дня стикається з вибором: кава або чай, пішки або на машині, туфлі або кросівки. Але якщо повсякденний вибір ми робимо не усвідомлено, керуючись своїми вподобаннями, то щоб прийняти серйозне відповідальне рішення нам потрібен час, щоб все ретельно обміркувати.

Купити за готівку або взяти в кредит, гостинка або повногабаритна квартира, у надійного забудовника або того, що дешевше? Купівля житла — відповідальний крок, який необхідно обмірковувати не один день. У нашій статті ми допоможемо розібратися в деяких питаннях.

Купити нове житло в Харкові

Перше питання, що виникає після прийнятого рішення про покупку квартири — в новобудові або на вторинному ринку нерухомості. Вторинне житло може бути різним: від хрущовок, побудованих в 80-х роках минулого століття до квартир у відносно нових будинках. Цінова категорія також буде залежати від багатьох факторів:якого року побудови будинок,чи проводився капітальний ремонт,справно працюють комунальні системи,які сусіди будуть Вас оточувати.

Купить новое жилье в Харькове

Вторинне житло, особливо в старих будинках, може бути якісним, але інфраструктура, навколишня нерухомість — залишає бажати кращого, в більшості випадків. І тоді Ви стикаєтеся з незручностями:

брудними під’їздами,
недоглянутою прибудинковою територією,
облупленою фарбою,
небезпечними сходами,
протікають дахами і багатьом іншим.

Причому ціновий сегмент нічим не відрізняє вторинний ринок від первинного. Тому перш ніж почати шукати оголошення про продаж квартири-студії, малогабаритки або повнометражного житла, дайте собі відповідь на питання: Чи готові Ви пожертвувати комфортом і безпекою своєї сім’ї?

Нерухомість ж в новому будинку — це завжди початок нової історії. Як правило, вартість на вторинному ринку мало чим відрізняється від новобудови, а ось якість разюче інше. Нові технології будівництва, які використовуються компаніями-забудовниками, спрямоване на задоволення потреб мешканців. Ці технології дозволяють економити на опаленні, електриці та інших комунальних платежах, за рахунок застосування енергозберігаючих матеріалів, технологій. Деякі будинки мають автономне опалення, якісні склопакети на вікнах, утеплені фасади.

Новобуд не будується без поліпшення інфраструктури. Для цього забудовники облагороджують найближчі парки або створюють нові, реконструюють або прокладають нові дороги, ремонтують стовпи електропередач або ставлять нові, висаджують дерева, будують дитячі майданчики. І при покупці нерухомості на вторинному ринку, все додаткові «блага» притягують додаткові націнки, а в новобудові — це все приємні бонуси.

Переваги покупки квартири в розстрочку

Кредит. Це слово викликає різні асоціації у різних людей. Переважна більшість — це негативні емоції. Високі процентні ставки, плата банку за ведення кредитної історії, плата за оформлення документів — все це перетворює бажання володіти мрією в загострену головний біль. Іпотека — слово ще страшніше, ніж кредит. Відсоткова ставка настільки завищена, що за кілька років Вам доведеться виплатити подвійну вартість житла.

Преимущества покупки квартиры в рассрочку

Попит на покупку нерухомості, після стрибка американської валюти, значно знизився і забудовникам, нічого не залишилося, як шукати нові шляхи для реалізації своїх проектів. Зараз, досить повільно, але впевнено вводиться поняття «купівля житла в розстрочку». Ще не всі банки охоче йдуть на такі угоди, але державні програми з підтримки молодих сімей успішно розвиваються. І банківському сектору не залишається нічого іншого, як іти в ногу зі споживачем. Продаж квартир знову набирає колишні темпи, збільшується попит на покупку нерухомості.

У Харкові є компанія-забудовник, яка прагне допомогти кожній родині в досягненні мети про власне житло. Купити квартиру-студію від цього забудовника стало ще простіше, адже «Воробйови гори» забезпечує оптимальні умови для того, щоб Ви могли купити квартиру в розстрочку. Ми пропонуємо нерухомість різного планування, кубатури, стану.Гостинки.Повногабаритні.Дворівневі.З ремонтом і без.

Преимущества покупки квартиры в рассрочку

Але щоб ще більше полегшити Вам здійснення мрії про свою квартиру, «Воробйови гори» пропонує ще одну послугу: «ремонт під ключ з гарантією». Тобто, Ви можете замовити ремонт свого житла нам, а отриманий результат Вас приємно здивує. Це якісна послуга за адекватною ціною. Вам не доведеться переплачувати, переживати про терміни або хвилюватися про виконання. Мало того, ми даємо гарантію на виконані роботи, чого не робить більше жоден забудовник нашого міста.

Відповідаючи на питання: Де купити квартири в розстрочку? Ми говоримо — у надійного помічника, відповідального забудовника, сумлінного управлінця — в компанії «Воробйови гори»! Не втрачайте час — записуйтеся на перегляд!