Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 25.10.2019

Просмотров:

Мінімалізм — краще рішення для маленької квартириф

Маленькі квартири можуть бути набагато практичніше і комфортніше просторих. У таких функціональних і стильних апартаментів, де все під рукою, навіть є назва — смарт-квартири. Але не кожна маленька квартирка вважається розумною, тільки правильно оформлена. Один з найбільш відповідних дизайнів для неї — мінімалізм.

Що з себе являє мінімалістичний інтер’єр?

Мінімалістичний стиль характеризується лаконічністю і простотою. Він не любить химерності, а декору тут мало і часто він теж виконує якусь функцію.
Мінімалізм — це коли немає нічого зайвого. Завдяки тому, що з меблів в квартирі є лише найпотрібніше, залишаються вільні квадратні метри і вона стає просторіше.
В мінімалістичні кімнати легко проникає світло і, в ідеалі, висвітлює всі куточки кімнат. Це можливо ще й тому, що в цьому стилі використовуються тільки прості форми.

Мінімалізм - краще рішення для маленької квартириф

Переваги

Такий інтер’єр простий, економний і практичний. Це робить його дуже зручним. Крім того, він має наступні переваги:

 • дозволяє організувати простір так, щоб все потрібне було під рукою;
 • виглядає стильно, але не має вигадливих акцентів, які б згодом перестали бути модними;
 • чітко розділяє простір на функціональні зони;
 • не має строгих правил оформлення, тому підійде практично будь-якому мешканцеві.

Як створити дизайн в стилі мінімалізм?

Головне в мінімалістичному інтер’єрі не те, як він виглядає, а то, яку функцію він виконує. Тому перш ніж створювати такий дизайн, потрібно чітко визначити, що буде перебувати в кімнатах, а чому там немає місця.
Важливо! Є міф, що мінімалістичні апартаменти незатишні. Це не так. Комфорт в такий будинок можна привнести тими ж прийомами, як і в будь-який інший. Використовувати натуральні матеріали і теплі відтінки для колірного оформлення.
Випишіть на аркуш паперу спочатку базові предмети інтер’єру:

 • спальне місце;
 • стільці;
 • стіл;
 • місце для зберігання речей.

Важливо! У цьому списку можуть бути і ті предмети, які вважаються базовими, але обов’язкові особисто для вас. Не забувайте, що це все ж оформлення вашого будинку, де вам повинно бути комфортно.
Потім подумайте, як зробити так, щоб вони займали трохи простору. Наприклад, ви живете один: тоді двоспальне ліжко можна замінити на односпальне або взагалі розкладне крісло. Або у вас не так багато речей: тоді вам не потрібен стандартний шафа-купе, а вистачить комода.
Робити все предмети інтер’єру якомога дрібнішими не варто. Буде виглядати сиротливо і незатишно. Краще нехай буде один-два великих акценту. Наприклад, величезне ліжко. Щоб це як і раніше було практично, нехай великі предмети виконують кілька функцій. Так, якщо внизу ліжка будуть полки для зберігання речей, це дозволить замість шафи поставити тумбочку.

Мінімалізм - краще рішення для маленької квартириф

Кольорове оформлення

Для мінімалізму ви можете використовувати будь-які відтінки, які вам подобаються. Тільки пам’ятайте, що світлі візуально розширюють простір, а темні, навпаки, звужують.
Якщо вам подобається лаконічність у всьому, зробіть дизайн однотонним. Наприклад, бежеве оформлення виглядає дуже затишно.
Для більш яскравих фарб використовуйте кольорові акценти. Особливо вдало вони будуть виглядати в поєднанні з білим кольором.
Контрастний чорно-білий інтер’єр виглядає дуже стильно. Такий вибір дуже підходить мінімалізму. Тільки не варто темні кольори використовувати в основі. Краще нехай будуть світлі стіни і чорні меблі. Причому чим більше контрасту, тим ефектніше буде дизайн.

Декор

Так як суть мінімалістичного стилю в тому, щоб викинути все зайве, даремний декор буде не до місця. В якості оформлення підійдуть:

 • додаткові джерела освітлення — заодно додадуть світла і візуально збільшать простір;
  кольорові акценти — зонируют приміщення;
 • рослини — освіжать інтер’єр і будуть благотворно впливати на атмосферу;
 • дрібниці по господарству — якщо їх розвісити на стіни це буде і незвично, і практично;
 • фотографії, малюнки — немає нічого більш затишного в квартирі, ніж спогади.

Мінімалізм — один з тих стилів, інтер’єр в яких легко створити самостійно. Так що шукайте натхнення і дерзайте!