Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

10.09.2019 На етапі завершення знаходиться будівництво другого будинку в ЖК «Бестужевські сади»!

Компанія-забудовник «Воробйови гори» з радістю поспішає повідомити харків’янам і гостям міста, що вже в четвертому кварталі 2019 року ми плануємо повністю завершити будівництво другого будинку. Він розташований на території житлового комплексу «Бестужевські сади», що по вулиці Бестужева!

Найголовніше з будівельного майданчика:

  • Робочі приступили до облагородження прибудинкової території комплексу;
  • Навколо будинку укладається тротуарна плитка;

Внутрішні роботи також не стоять на місці:

  • Завершуються монтажні роботи вентиляційних систем і сантехнічного обладнання;
  • У коридорах і на сходових маршах закінчують класти керамічне покриття підлоги;
  • На даху проводяться підготовчі роботи. Зокрема покривається спеціальним захисним грунтом, перед укладанням покрівельних матеріалів.

Роботи ведуться активно, щоб здати цей об’єкт в намічений термін. Якщо Ви ще не встигли вибрати свою квартиру — приїжджайте до нас на огляд! Зараз найвигідніший час!

У 2019 наша компанія «Воробйови гори» відзначає десятий День Народження на ринку нерухомості України. До такої події підготовлена ​​масштабна акція! Ми, в фіналі, розіграємо квартиру серед наших покупців! Залишилося менше місяця до кінця акції! Покваптеся!

Житловий комплекс «Бестужевські сади» — це яскрава подія в житті міста! Наші будинки з теплими фасадами, красивими дворами, безпечними парковками. А справедливі ціни і унікальний шанс виграти квартиру — допоможуть зробити правильний вибір! До того ж, для наших мешканців працює ОСББ, пральня, клінінгова і керуюча компанії —  вони зроблять Ваше життя в наших квартирах максимально комфортним!

 На етапі завершення знаходиться будівництво другого будинку в ЖК "Бестужевські сади"!  На етапі завершення знаходиться будівництво другого будинку в ЖК "Бестужевські сади"!

 На етапі завершення знаходиться будівництво другого будинку в ЖК "Бестужевські сади"!  На етапі завершення знаходиться будівництво другого будинку в ЖК "Бестужевські сади"!