Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Дата публикации: 5.04.2019

Просмотров:

На якому поверсі краще купити квартиру

Один з найважливіших факторів при виборі житла — це поверх, на якому розташована квартира. У кожної людини свої переваги і побажання з цього приводу. Звичайно, більшість вважає за краще вибирати середні поверхи, однак є й такі, хто з радістю вибере перший або останній. Хоча вони зазвичай вважаються аутсайдерами при покупці. Часто навіть в оголошеннях можна побачити фразу, яка говорить про те, що покупець не розглядає ці варіанти. Про них і поговоримо в першу чергу.

Перший поверх

Насправді у перших ярусів є ряд переваг. По-перше, Ви абсолютно не залежите від ліфта. Він Вам просто не потрібен, в той час як поломки, які, на жаль, трапляються нерідко, доставляють незручності жителям вище. Крім того, потрапити в квартиру, а також вийти на вулицю можна дуже швидко. Винести сміття або купити воду можна за лічені хвилини. Також цей фактор важливий при пожежі.

За доставку великих покупок (велика побутова техніка, меблі) не доведеться доплачувати. Адже занести товар від під’їзду, куди зазвичай доставляють його безкоштовно, до квартири можна і своїми силами.

Великий плюс у тому, що не потрібно боятися, що Ви затопите сусідів знизу, а діти можуть бігати, стрибати і шуміти без побоювання, що живе нижче бабуся буде обурюватися з цього приводу.

На каком этаже лучше купить квартиру

На жаль, мінусів цього варіанту також багато. По-перше, поруч знаходиться підвал, а це говорить про те, що в квартирі можуть бути сторонні запахи, підвищена вологість, а також непрохані гості у вигляді різної живності (мурахи, миші).

На сходовій клітці буде шумно, адже абсолютно всі сусіди будуть проходити повз Вашої квартири, та й гучна компанія на лавочці в теплу пору може не давати спокою вночі.

На першому поверсі складно зберегти приватність. Доводиться закривати жалюзі і штори, і від цього кімната, яка і так позбавлена ​​світла, буде ще темніше. Цей пункт не стосується нових будинків. У них перші яруси високі.

Останній поверх

Поговоримо, за традицією, спочатку про плюси. Найбільша перевага — це більш чисте повітря. На верхньому поверсі не так шумно, і Вас вже точно не затоплять сусіди. Вид з вікна буде більш мальовничим. У новобудовах, наприклад, взагалі там розташовується елітне житло — пентхауси.

Однак мінуси очевидні, і їх чимало. По-перше, це дах, яка, на жаль, може протекти. У нових будинках передбачені технічні поверхи, але вони далеко не завжди рятують ситуацію.

Крім того, покрівля влітку прогрівається, а взимку охолоджується, тому температура всередині квартири некомфортна.

Ще один істотний мінус — це поганий напір води. А щоб дочекатися гарячу воду, потрібно довго зливати її.

Вибір середнього поверху

Критерії оцінки зазвичай такі:екологічність;безпеку;рівень комфорту.

Найбільш сприятливими для життя зазвичай вважають 5-7 поверх. До 4-го включно потрапляють у вікна вихлопні гази, причому максимальна концентрація шкідливих речовин — на 3-му ярусі. Якщо поруч з будинком розташовані заводи і теплостанції, то потрібно враховувати, що викиди з підприємств в основному долітають до 8-16 поверхи.

Звичайно, можна придбати житло вище, але, на жаль, тут страждає фактор безпеки. В Україні тільки одна пожежна машина з драбиною 90 м (20-24 поверх). В основному довжина сходів — 30 метрів, а це значить, що дотягнутися вони зможуть тільки до 9-го поверху.

Крім того, нещодавно вчені з’ясували, що неприродно високе положення над землею веде до низького рівня магнітного поля. Від цього може погіршуватися самопочуття та емоційний стан людини. При постійному знаходженні на висоті пропадає відчуття безпеки і з’являється відчуття страху.

На більш високих поверхах тонше стіни, а значить нижче звукоізоляція. Це робиться для полегшення верхньої частини конструкції. Крім того в висотних будівлях є коливання і вібрація, що теж неприємно.

У будь-якому випадку, вибір поверху — це особиста справа кожного. Хтось боїться висоти або поломок ліфта (наприклад, люди похилого віку або сім’ї з маленькими дітьми), а хтось віддає перевагу насолоджуватися прекрасним видом з висоти пташиного польоту і дихати свіжим повітрям.