Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

08.02.2019 Не можете вибрати квартиру серед безлічі забудовників? Тоді ЖК «Бестужівські сади» для Вас!

ЖК «Бестужівські сади-2» -дом європейського рівня з яскравим фасадом, зручним розташуванням в спокійному районі! У крокової доступності дві станції метро Київська та Захисників України.

Будівельна бригада знаходиться на завершальній стадії перекриття стель другого житлового поверху в першій секції і п’ятого поверху в другій! Для кращого збереження тепла в квартирах фасад будівлі буде утеплений. Будівельні роботи проводить надійний забудовник «Воробйови гори»!

Ми пропонуємо безпечні дитячі майданчики, захищені паркінги, якісну інфраструктуру, але найголовніше — справедливу ціну!

У цьому ЖК великий вибір квартир-студій з різною площею! Всі квартири оснащені необхідними комунікаціями! Для зручності мешканців буде організований власний ОСББ! Здача будинку пройде в заплановані терміни.

Акція, в якій кожен має можливість виграти Nissan X-trail 2018 року перебуває на завершальній стадії! Поспішайте! Умови та подробиці на нашому офіційному сайті!

Купуйте у надійного забудовника! Ми чекаємо вас!

Не можете выбрать квартиру среди множества застройщиков? Тогда ЖК “Бестужевские сады” для Вас! Не можете выбрать квартиру среди множества застройщиков? Тогда ЖК “Бестужевские сады” для Вас! Не можете выбрать квартиру среди множества застройщиков? Тогда ЖК “Бестужевские сады” для Вас!