Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 2.10.2020

Просмотров:

Недоліки наявності балкона в квартирі.

Балкон або лоджія — два аспекти сьогоднішніх реалій, які викликають спірні емоції у покупців нерухомості. Для одних — це додаткове місце зберігання. Тоді в цьому випадку це місце перетворюється в мотлох-сховище. А для інших — це місце відпочинку. І тут потрібні істотні капіталовкладення, щоб здійснити задумане.

Суперечки на тему: Що краще — наявність балкона або його відсутність — не вичерпуються. Про плюси говорять нескінченно:

  • додаткове місце зберігання;
  • ще одна кімната, якщо з’єднати воєдино;
  • місце відпочинку;
  • місце для сушіння речей;
  • додаткове утеплення кімнати.

Але давайте поговоримо про недоліки.

Додаткове місце для збору непотрібних речей.

В епоху мінімалізму, коли пропагується відмова від зайвого мотлоху, стало модно звільняти житло, простір навколо себе. Речі несуть енергетику і здатні накопичувати негатив — як стверджують психотерапевти. Тому прив’язуватися до речей, які не затребувані протягом року — не варто. Отже, навіщо їх зберігати? Краще квадратні метри, що належать балкону, «внести» в житловий фонд!

Недоліки наявності балкона в квартирі.

Відсутність денного світла.

Хтось не погодиться з цією думкою, але розглянемо стандартний варіант. Якщо балкон виходить на сонячну сторону, тоді вікна завішують захисними жалюзі, ролетами. Відкритими залишають тільки ті секції, які відкриваються. В результаті виходить, що денне світло проникає тільки крізь не зачинені вікна. Через що, сонячного світла проникає менше.

У ситуації, коли вікна лоджії виходять у двір, не на сонячну сторону, — тут денного світла зовсім немає.

Оцінка вартості квартири.

При наявності балкона або лоджії, вартість нерухомості значно збільшується в ціні. Власники такої квартири свідомо збільшують вартість, оскільки вважають наявність балкона гідністю.

Утеплення — додаткові витрати.

Придбання нерухомості вимагає істотних витрат, не тільки фінансових, а й фізичних. Оскільки перші місяці життя схожі на нескінченний вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів, постійний пил, не кажучи вже про звуки дрилі. І кожен власник прагне якнайшвидше закінчити ці муки.

Тому додавати в кошторис утеплення лоджії — немає пекучого прагнення. Але навіть, коли балкон утеплений і не приєднаний до кімнати — це програшний варіант. Оскільки утеплення не зробить це приміщення теплим. Якщо його не обігрівати, то лоджія так і буде холодною. Ось і виходить: утеплення нічого не дасть, а об’єднання з кімнатою — додаткові витрати.

Ви скажете: «Система тепла підлога вирішить проблему холоду на лоджії». Відповімо: «Так», але є одне АЛЕ: оплата за електроенергію. Наш континент досить суворий зимами, осінньою прохолодою. Тому доведеться підігрівати підлогу на балконі п’ять місяців в році. Чи готові до таких витрат?

Недоліки наявності балкона в квартирі.

Відсутність скління.

Купивши нерухомість з не заскленим балконом, новий власник ризикує відчути принади бурхливої ​​природи на собі. Коли піде дощ або сніг, то опади «із задоволенням» будуть підмочувати репутацію конструкції. Зі снігом ситуація ще цікавіше, але зате у Вас буде власний сніговик на лоджії!

А якщо в цей момент тут висить випрана білизна, яке намагається сохнути? Додаткове полоскання? Навряд чи така послуга потрібна.

Ще один аспект — вуличний бруд. Як би красиво не дивився картинка — зустріч сходу сонця з чашкою кави в руках і м’яких тапочках. Насправді картина інша. Після двох-трьох днів на підлозі не заскленого приміщення збирається бруд. І вийти туди в домашніх тапочках або босоніж — не найкраща ідея.

Тому такий варіант додаткове джерело проблем: влітку — пил; восени  — листя і дощі; взимку — сніг; навесні — бруд. Відкрита конструкція з керамічним покриттям підлоги — це ще травмонебезпечна історія. Уявімо — після зими тане сніг, залишаючи після себе бруд на плитці. Господиня вирішує протерти підлогу, що може призвести до небажаного ковзання і травмі.

Відповідь однозначна — скління, з втратою грошового ресурсу, але з безпечним існуванням. А краще — об’єднати цю конструкцію з кімнатою, отримавши додаткову зону для відпочинку або роботи.