Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

13.04.2018 Нова ONLINE трансляція! Компанія-забудовник «Воробйови гори» виходить в ефір!

Компанія-забудовник «Воробйови гори» оголошує про нову онлайн трансляції, яка відбудеться 14 квітня, в цю суботу, о 13.00 в соціальній мережі Instagram. Трансляція відбуватиметься на території житлового комплексу «Бестужівські Сади». Під час трансляції Ви отримаєте відповіді на всі Ваші питання, дізнаєтеся багато корисної і унікальної інформації, а так само зарядитесь позитивом разом з нами!

Все що від Вас потрібно — це підписатися на наш аккаунт в Instagram і приєднатися до нашої трансляції. Ми розповімо про житловий комплекс «Бестужівські сади», покажемо різні варіанти планувань, які ви можете вибрати, а так само розповімо про унікальну акції, яка діє тільки до 20.04.2018 і поширюється на квартири в нашому новому ЖК «Воробйови Гори на полях». Але це ще не всі приємні новини, тільки до кінця квітня діє акційна ціна на квартири! Ви можете придбати квартиру-студію в другому ЖК «Бестужівські Сади» всього за 11880 у.о.

Під час LIVE трансляції, у кожного бажаючого, буде можливість отримати унікальний промокод, який дає право на індивідуальну знижку. Умови для отримання промокодом будуть озвучені під час трансляції. Не пропустіть можливість ближче познайомитися з нашою компанією і отримати масу позитивних емоцій!