Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Дата публикации: 18.10.2020

Просмотров:

Нові ідеї для дизайну смарт-квартири

21 століття – століття інновацій і все більше людей хочуть впровадити технологічні та практичні рішення в свої апартаменти. Квартири, в яких простір використовується максимально раціонально і навіть на невеликій кількості квадратних метрів вміщується все необхідне, називаються смарт-квартирами. Нижче кращі дизайнерські ідеї для таких інтер’єрів.

Об’єднати спальне місце з місцем для зберігання речей

Облаштуйте собі секцію для сну: це може бути, наприклад, ліжко, до якого потрібно буде підніматися по сходинках. Це рішення послужить відразу двом цілям:

  • ізолює спальне місце, що важливо в малогабаритних смарт-квартирах з одним житловим приміщенням;
  • створить додаткові відсіки для зберігання речей.

Чим вище буде встановлено ліжко, тим більше простору для полиць і шухлядок залишиться під нею. Але не перестарайтеся – якщо в тісній кімнаті занадто висока ліжко, буде проникати менше світла.

Важливо! Робіть висувні полки, щоб не займати місце відкритими дверцятами ящиків.

Нові ідеї для дизайну смарт-квартири

Зонувати простір за допомогою кольорових акцентів

Стильним і практичним рішенням буде вибір контрастних кольорів. Вдалий варіант для двоповерхової смарт-житлоплощі: зробити перший, нижній, рівень світлим, а другий – темним. Так ви розмежите простір і створите відчуття, що спальна зона – це окремий ізольований світ.

Щоб інтер’єр не виглядав нудно і похмуро, не використовуйте чистий чорний. Замість нього пофарбуйте стіни і стелю в темно-зелений або синій. Ці відтінки заспокоюють і тому ідеально підійдуть для спальні.

Створити другий поверх

Варіант для власників однорівневих смарт-апартаментів. По факту – це продовження найпершої ідеї. Як ви пам’ятаєте, дуже високе поєднання шафи і ліжка не рекомендується, але ліжко майже під самою стелею все ще може бути вдалим рішенням. Тільки в разі, якщо внизу організувати на закриті темні полиці, а відкритий простір, наприклад, з затишним домашнім офісом або гостьовим диваном.

Щоб ідея працювала, не потрібно наймати будівельників для установки ще однієї стелі – можна просто придбати відповідну модульну систему. На такому імпровізованому «другому поверсі» поміщається тільки ліжко, а внизу можна сміливо облаштовувати будь-яку функціональну зону.

Встановити прозорі стіни для розмежування простору

Традиційні стіни займають багато місця, але якщо їх замінити переносними ширмами або скляними розсувними дверима, простір стане більш гнучким і динамічним.

Одна з переваг такого рішення – в кімнати проникає більше світла. Також можна змінювати положення кордонів (якщо ми говоримо про переносним ширмах).

Важливо! Якщо потрібно ізолювати якусь зону, використовуйте затемнене скло.

Віддавати перевагу динамічні елементи статичним

У квартирі зазвичай мало речей і предметів, які використовуються постійно. Та ж ліжко потрібна тільки вночі. Тому є два варіанти:

  • складати її днем;
  • використовувати ковзаючі сходи (якщо спальне місце на другому поверсі).

Повністю прибирати ліжко щодня (наприклад, в стіну) може бути важко, тому краще включіть динаміку в різні дрібниці:

  • барну стійку;
  • обробний стіл на кухні;
  • складні стільці;
  • підвісні полки.Нові ідеї для дизайну смарт-квартири

 

Залишити частину приміщення порожній

Це візуальний прийом, заснований на тому, що порожні місця зазвичай залишаються в просторих апартаментах. Люди заїжджають і розуміють, що у них немає такої кількості речей, яке заповнить всі їх нове житло. 

У малогабаритних квартирах все навпаки: з’являється задача вмістити все на кількох квадратних метрах.

Така хитрість, як залишити частину приміщення пустувати, помістивши велику частину речей в багатофункціональний шафа, створить враження візуально просторих апартаментів.

Важливо! Хитрість не спрацює, якщо речей занадто багато. Щоб застосувати цей прийом, доведеться піти принципам мінімалізму і викинути все зайве.

Комбінуйте ідеї між собою і впроваджуйте в інтер’єр свої!Смарт-планування з’явилися не так давно і у них ще багато нерозкритого дизайнерами потенціалу. Саме час проявляти фантазію!