Пока оценок нет! Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично
Загрузка...

Просмотров:

Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2»

Хочемо звернути увагу, що робота на будівельному майданчиках забудовника триває, з дотриманням усіх санітарно технічних норм.
Житловий комплекс «Бестужевські сади-2» — 7-ми поверховий новобуд, який вже зведений по вулиці Бестужева поруч з ТРЦ «Французький бульвар», у чистому районі міста зі зручною транспортною розв’язкою. У пішій доступності три станції метро: «Київська», «Академіка Барабашова» і «Захисників України», а також зупинки трамвая та маршруток.

На прилеглій території знято будівельний паркан з боку школи, робітники почали підготовку до монтажу дитячого майданчика, встановлені обмежувальні стовпчики на паркувальних місцях. Розпочато варіння мангальной зони.
    У квартирах тривають ремонтні роботи: наші бригади монтують сантехніку, електрику, клеять шпалери, встановлюють натяжні стелі, а також займаються зварюванням другого ярусу під спальну зону в дворівневих смарт-квартирах.

Для того, щоб дізнатися про наявність вільних квартир, деталях ремонту від забудовника та інше, зв’язуйтеся з нашим відділом продажу. Також нагадуємо, що будь-яку студію можна подивитися в онлайн-презентації. 

Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2»  Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2»  Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2»  Новини будівництва ЖК «Бестужевські сади-2»