Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

18.12.2019 Новини з будівельного майданчика ЖК «Бестужевські сади»

По вулиці Бестужева поруч з ТРЦ «Французький бульвар» триває будівництво нового житлового комплексу «Бестужевські сади». Це буде яскравий 7-ми поверховий новобуд європейського рівня.

На сьогодні є такі новини з будівельного майданчика. Після закінчення монтажу вентиляційних та сантехнічних систем і устаткування, а також підведення електрики будівельники впритул займаються підключенням опалення.

У коридорах і на сходових маршах завершено процес кладки плитки і установки гіпсокартону. Зараз фахівці шпаклюють і фарбують стіни. Триває монтаж вхідних дверей у квартири. 

Також є результати робіт з благоустрою території. Установка і фарбування єврозабору, а також укладання плитки у дворі завершені. Зроблена розмітка для майбутнього газону і клумб.

Тривають ремонтні роботи в квартирах. Декілька спеціалізованих бригад трудяться одночасно, щоб майбутні мешканці змогли заселитися відразу після здачі об’єкту. Ця перевага привертає близько 90% клієнтів, тому що вони економлять гроші і час.

Всі матеріали закуповуються оптом у перевірених постачальників, а за їх залишки Вам платити не доведеться. Також компанія «Воробйові гори» надає гарантію на послуги терміном 1 рік.

Не забувайте про поточну акцію! Тільки зараз у Вас є можливість випробувати свою удачу. Безпрограшна лотерея, в якій Ви берете участь при купівлі житла в комплексах «Воробйові гори-8», «Бестужівські сади-2» і «Воробйові Гори на Полях-1», визначить розмір дисконту на квартиру — 5%, 7% або 10%.Всі подробиці на сайті. 

Новини з будівельного майданчика ЖК «Бестужевські сади» Новини з будівельного майданчика ЖК «Бестужевські сади» Новини з будівельного майданчика ЖК «Бестужевські сади» Новини з будівельного майданчика ЖК «Бестужевські сади»