Не понравилосьТак себеНормальноХорошоОтлично (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Просмотров:

02.08.2019 Новини з будівельного майданчика ЖК «Бестужевські сади»

Компанія-забудовник «Воробйові гори» продовжує будівництво сучасного комплексу на вулиці Бестужева, який буде складатися з затишних студій площею від 19 до 25 м.

На даному етапі дах готується до утеплення. Зведення котельнi завершено. Робочі закінчують процес монтажу лівневок. На нижніх поверхах фахівці кладуть плитку в коридорах, а також займаються монтажем комунікацій і вентиляції.

Смарт-квартири на сьогодні — один з найпопулярніших способів інвестування. Вкладаючи гроші в нерухомість, Ви зможете отримувати прибуток до 16% річних в доларі від здачі її в оренду. Будинок знаходиться недалеко від центру міста. У пішої доступності станції метро: «Площа Повстання», і «Київська». Буквально в двох хвилинах ходьби відомий торгово-розважальний центр «Французький бульвар».

ЖК «Бестужевські сади» здається вже цієї осені. Не пропустіть можливість купити ліквідну нерухомість за вигідною ціною в затишному районі міста зі зручною транспортною розв’язкою і розвиненою інфраструктурою.

Більш детально Ви можете дізнатися на нашому сайті або в відділі продажів компанії «Воробйовi гори».

Новини з будівельного майданчика ЖК "Бестужевські сади"

Новини з будівельного майданчика ЖК "Бестужевські сади" Новини з будівельного майданчика ЖК "Бестужевські сади" Новини з будівельного майданчика ЖК "Бестужевські сади"